Menu

David Beckham marzy o filmie o sobie. Więc go sam sobie zrobi

David Beckham marzy o filmie o sobie. Więc go sam sobie zrobi
David Beckham najwidoczniej lubi mówić o sobie... (Fot. PAP/EPA)
Zainspirowany ogromnym sukcesem serialu dokumentalnego o Michaelu Jordanie, David Beckham zamarzył o podobnej produkcji, tyle że na swój temat. Powołane przez niego studio filmowe już rozpoczęło prace nad tym projektem. Być może dokument trafi na platformę Netfliksa lub Amazona.
Reklama

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Beckham realizuje się nie tylko jako model, ale również jako biznesmen. Jest prezesem amerykańskiej drużyny piłkarskiej Inter Miami, a także założył Studio 99 -firmę produkującą filmy, seriale i reklamy. Najnowszym projektem tego studia jest dokument o… Davidzie Beckhamie.

„To będzie historia o życiu Davida po tym, jak przestał być czynnym piłkarzem. Zwłaszcza o tworzeniu jego drużyny piłkarskiej w Miami. Ale będzie też trochę osobistych akcentów. Jest to coś, co bardzo ekscytuje Davida, co chciał zrobić od dawna. Film będzie zawierał nowe treści i materiały archiwalne" – wyjawiła dziennikowi „The Sun" osoba związana z tym projektem.

Być może w projekt zaangażuje się któryś ze streamingowych gigantów. Studio prowadzi obecnie rozmowy z Netflixem i Amazonem.

Po sukcesie serialu „Ostatni taniec", opowiadający o ostatnim sezonie Michaela Jordana w Chicago Bulls, ruszyły też prace nad filmem o innej legendzie sportu - koszykarzu Magicu Johnsonie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama