Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Daniel Craig i Rachel Weisz spodziewają się dziecka!

Daniel Craig i Rachel Weisz spodziewają się dziecka!
Od 7 lat są małżeństwem, ale dopiero teraz przyjdzie na świat ich potomek. (Fot. PAP/EPA)
Żona Daniela Craiga, aktorka Rachel Weisz jest w ciąży. To będzie pierwsze dziecko pary. Oboje zasmakują późnego rodzicielstwa - Weisz ma 48 lat, a Craig 50.
Reklama

"Będziemy mieli dziecko! Ja i Daniel jesteśmy tacy szczęśliwi. Nie możemy się doczekać, by poznać ją bądź jego. Na razie wszystko jest owiane tajemnicą" - Rachel Weisz ogłosiła szczęśliwą nowinę w wywiadzie, jakiego udzieliła "New York Times".

Zarówno Weisz, jak i Craig już wiedzą, z czym łączy się rodzicielstwo. Ona ma 11-letniego syna ze związku z amerykańskim reżyserem Darrenem Aronofskym. Z kolei on ma 25-letnią córkę, będącą owocem małżeństwa z brytyjską aktorką Fioną Loudon.

Odtwórca roli Jamesa Bonda i laureatka Oskara za rolę w "Wiernym ogrodniku" są parą od 2010. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2011 r. Weisz i Craig starają się być bardzo dyskretni w kwestii życia prywatnego. O swoim ślubie poinformowali dopiero po fakcie. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2018
GBP 4.801 złEUR 4.300 złUSD 3.769 złCHF 3.784 zł

Sport


Reklama