Menu

Czy dni programu Ellen DeGeneres są policzone?

Czy dni programu Ellen DeGeneres są policzone?
Ellen ma wielbicieli na całym świecie, a w jej programie gościły największe gwiazdy. (Fot. Getty Images)
Nie słabną spekulacje, że kultowy talk-show Ellen DeGeneres ma zniknąć z telewizji. Związane jest to z pogarszającymi się wynikami oglądalności programu, a także tym, że współpracownicy Ellen skarżą się na jej trudny charakter.
Reklama

O tym, że program DeGeneres jest zagrożony, jako pierwszy doniósł dziennik "The Sun". Jednak rzecznik producenta programu zaprzeczył tym rewelacjom na łamach "New York Post".

Program "The Ellen DeGeneres Show" nadawany jest w amerykańskiej telewizji od 2003 r. Przez lata cieszył się wielką popularnością i zdobył ogromną liczbę nagród. Ale 17. sezon tego talk-show nie przykuwa już takiej uwagi – jego oglądalność spadła o 14 proc. Przyczyną tego stanu rzeczy nie musi być wyłącznie to, że formuła nadawania programu z domu Ellen jest dla widzów mniej pociągająca.

DeGeneres wydaje się bardzo zabawną i naturalną osobą, która potrafi zjednać sobie gwiazdy, ale jej byli współpracownicy są wobec niej krytyczni. Showmankę pogrążyła prowokacja, którą na Twitterze przeprowadził komik Kevin T. Porter – wezwał byłych pracowników Ellen do dzielenia się opiniami na jej temat. "Każdego dnia wybiera sobie jedną osobę, której uprzykrza życie"; "To najbardziej niemiła osoba na świecie" – to ledwie próbka z zamieszczonych stwierdzeń.

W kwietniu wybuch skandal związany z tym, że podczas epidemii jej dotychczasowi pracownicy przez długi czas nie byli informowani o realizacji nowych odcinków show i tego, co będzie z ich wypłatami. Co więcej, prezenterka zatrudniła nową ekipę do kręcenia programu w jej domu, bez uprzedzania o tym starego składu.

Ostatnie zarzuty skierowane wobec DeGeneres dotyczą tego, że nie zajęła konkretnego stanowiska w sprawie zamieszek w USA, do których doszło po śmierci Afroamerykanina George'a Floyda w Minneapolis.

Komentarze
  • Buba
    3 lipca, 19:04

    Przecież wiadomo, że nie będzie programu. Droga Ellen ma areszt domowy i obrączkę elektroniczną na nóżki, za związki z satanistami. Deep State się kłania...

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama