Menu

Co Martyna Wojciechowska robi w Bangladeszu?

Co Martyna Wojciechowska robi w Bangladeszu?
Popularna podróżniczka wciąż szuka nowych wyzwań. (Fot. Facebook/Martyna Wojciechowska)
Chytra baba z Bangladeszu - podpisała swoje najnowsze zdjęcie w mediach społecznościowych Martyna Wojciechowska. Dziennikarka nagrywa w tym kraju jeden z odcinków 12 sezonu swojego programu podróżniczego Kobieta na krańcu świata.
Reklama

„Koniecznie przesuńce w lewo i zobaczcie życie na planie (…) Oczekiwania vs. Rzeczywistość, czyli chytra baba z… Bangladeszu” – tak żartobliwie Wojciechowska podpisała zamieszczone na Instagramie zdjęcie, na którym owinięta kocem posila się w przerwie między zdjęciami.

Dziennikarka jest w Bangladeszu od kilku dni. Na razie nie zdradziła szczegółów dotyczących odcinka, który nagrywa w tym kraju. Jej program skupia się na różnych aspektach życia kobiet w różnych państwach na całym świecie. Bangladesz to nie tylko jeden z najgęściej zaludnionych krajów, ale także jedno z najbiedniejszych państw Azji. Szczególnie trudno żyje się tam dziewczynkom i kobietom.

Gospodarkę Bangladeszu napędza głównie przemysł odzieżowy, w którym zatrudnienie znajdują przede wszystkim kobiety, bardzo często narażone na wyzysk i fatalne warunki pracy. To również ten kraj odznacza się jednym z najwyższych na świecie wskaźników zawierania małżeństw przez dzieci - zdarza się, że za mąż wydaje się nawet dziesięciolatki. Być może jednym z tych problemów w swoim programie zajmie się w nowym sezonie swojego programu Martyna Wojciechowska.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama