Menu

Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację serca...

Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację serca...
Arnie trzyma się nieźle, ale musi uważać na serce... (Fot. PAP/EPA)
Aktor i były gubernator Kalifornii w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował swoich fanów, że jest już po operacji i czuje się dobrze. To była druga operacja serca, jaką gwiazdor przeszedł w ciągu dwóch lat. Za pierwszym razem wszczepiono mu nową zastawkę płucną, a tym razem zastawkę aortalną.
Reklama

Niezłomny Terminator i Conan, choć wciąż imponuje świetną kondycją, miewa jednak kłopoty ze zdrowiem. Ostatni wpis aktora z Twittera zawierał słowa podziękowania dla całego zespołu lekarzy i pielęgniarek ze szpitala w Cleveland Clinic.

"Mam nową zastawkę aortalną" - napisał Arnold Schwarzenegger. To była druga operacja aktora, którą przeszedł z powodu wrodzonej wady serca.

Prócz komentarzy fanów, pod wpisem szybko pojawiły się komentarze dzieci aktora. "Tato, tylko dziś nie ćwicz" - napisał syn Schwarzeneggera, 27-letni Patrick. Prośba była uzasadniona, bo aktor już się pochwalił, że po operacji spacerował po mieście. To, że wkrótce znów zawita na siłowni, jest więcej niż pewne.

Córka Arniego, 30-letnia Katherine, która niedawno została mamą, okrasiła post ojca emotką z matką trzymającą się za serce, która wyraża ulgę.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama