Menu

Armie Hammer jest na odwyku...

Armie Hammer jest na odwyku...
Aktor ma poważne problemy ze sobą... (Fot. PAP/EPA)
W ostatnich miesiącach Armie Hammer został oskarżony o gwałt i skłonności kanibalistyczne, przez co stracił wiele ról filmowych. By uporać się ze swoimi problemami, aktor postanowił poddać się terapii związanej z alkoholem, narkotykami i seksem.
Reklama

Ten rok nie zaczął się dla niego dobrze. Kilka kobiet oskarżyło Armiego Hammera o kanibalizm. Aktor miał dzielić się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych swoimi fantazjami dotyczącymi brutalnego seksu. Później jego była dziewczyna oskarżyła go o gwałt oraz znęcanie się fizyczne i psychiczne. W związku z tymi zarzutami reżyserzy i producenci zaczęli rezygnować ze współpracy z nim i aktor stracił role w kilku projektach.

Hammer ma szansę zrobić pierwszy poważny krok ku temu, by wyjść z tego impasu. Jak ustaliła redakcja "Vanity Fair", opuścił Kajmany, gdzie na co dzień mieszka i udał się na Florydę, gdzie w ośrodku pod Orlando rozpoczął leczenie nakierowane na rozwiązanie jego problemów związanych z alkoholem, narkotykami i seksem. Według świadka, który widział go na lotnisku w Kajmanach przed lotem na Florydę, aktor czule żegnał się ze swoją żoną Elizabeth Chambers, z którą jest w separacji oraz ich synem i córką.

W rozmowie z "Vanity Fair" przyjaciel aktorka zasugerował, że przyczyną problemów Armiego mogą być pewne niewyjaśnione kwestie z jego wczesnej młodości. "Wszyscy patrzą na Armiego i myślą, że miał jakieś uprzywilejowane życie – a to musi oznaczać, że w młodości nie doświadczył żadnych problemów i wszystko było idealne. Niekoniecznie jednak tak było. To, że pochodzisz z miejsca, w którym zasoby finansowe są duże, nie oznacza, że twoje życie pozbawione jest problemów" – stwierdził informator magazynu. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama