Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Anna Lewandowska i jej pomysł na śniadanie dla męża

Anna Lewandowska i jej pomysł na śniadanie dla męża
Anna Lewandowska dba o swojego męża, przygotowując mu pożywne śniadanie. (Fot. Getty Images)
Nie jest tajemnicą, że jednym z elementów sukcesu sportowego Roberta Lewandowskiego jest odpowiednia dieta. O menu naszego najlepszego piłkarza dba jego żona Anna. Co proponuje na śniadanie? Jajko w awokado z boczkiem.
Reklama

"Śniadanie białkowo-tłuszczowe", jak określa je Anna Lewandowska, to jajko w awokado z boczkiem. Potrzebne składniki do przyrządzenia dania: 1 duże awokado, 1 jajko, 2 plastry boczku, 1 łyżeczka masła klarowanego, szczypta soli morskiej i czarnego pieprzu.

"Sparzyłam jajko wrzątkiem, ugotowałam je na twardo, a potem włożyłam do zimnej wody. W tym czasie obrałam awokado, przekroiłam i dużą łyżką wyjęłam pestkę, robiąc miejsce na jajko. Obrałam jajko i włożyłam do awokado" - opisuje na blogu sposób przyrządzania dania Anna Lewandowska.

"Połączyłam dwie połówki i owinęłam awokado plastrami boczku. Rozgrzałam tłuszcz na patelni i smażyłam awokado na średnim ogniu pod przykryciem. Po 2 minutach obróciłam" - czytamy na blogu Lewandowskiej. 

Komentarze


  • Aa
    20 marca, 13:56

    samo zdrowie tluszcz tluszcz i tluszcz .

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2018
GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

Sport


Reklama