Menu

Adele i Rich Paul - czy to już związek?

Adele i Rich Paul - czy to już związek?
Czy Adele postanowiła znów się z kimś związać? (Fot. Wikimedia)
Zdaniem informatorów, na których powołuje się serwis PEOPLE, ta relacja nie należy jeszcze do tych, które miałyby zakończyć się na ślubnym kobiercu, ale pewne jest to, że obydwoje świetnie się czują w swoim towarzystwie. I dają temu wyraz, nie szczędząc sobie czułości.
Reklama

O tym, że znajomość 40-letniego agenta sportowego (m.in. legendy NBA LeBrona Jamesa) i 33-letniej piosenkarki nie jest pozbawiona wątków romansowych, szeptało się już od dłuższego czasu. Byli bowiem widziani na kilku spotkaiach towarzyskich w Los Angeles i meczach koszykówki, na których to mieli się zachowywać jak para. Ale naprawdę zaczęło być głośno o tym niepotwierdzonym jeszcze romansie trzy dni temu, kiedy to w jednym z magazynów śledzących m.in. życie celebrytów (The Sun), ukazało się zdjęcie flirtującej pary na podwójnej randce w Nowym Jorku. Jak na razie żadna ze stron nie wypowiedziała się oficjalnie w sprawie, ale spekuluje się, że spotykają się od maja 2021 roku.

Magazyn "PEOPLE" nieco jednak studzi nadzieje na to, że gwiazda, która wreszcie po siedmioletnim małżeństwie sfinalizowała w marcu rozwód z Simonem Koneckim, jest w nowym związku. Źródło, na które się powołuje magazyn, twierdzi bowiem, że Adele i Rich Paul mają wspólnych przyjaciół, chętnie spędzają czas w swoim towarzystwie - i tyle lub aż tyle. Status ich relacji nie jest zatem pewny. Pewne jest natomiast to, że żyjąca do niedawna raczej w odosobnieniu wokalistka zaczęła prowadzić zdecydowanie bardziej aktywne życie towarzyskie. I choć wciąż priorytetem jest dla niej wychowanie 8-letniego syna, Angelo, to już nie tylko zajmuje się nim, ale i chodzi na randki.

Osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy twierdzą, że jest w dobrym momencie swojego życia. Zawodowo, rodzinnie, emocjonalnie. Niewykluczone, że po części jest to zasługa towarzysza supergwiazdy. Rich Paul jest jednym z najbardziej znanych agentów w branży sportowej. Wkrótce ma ukazać się jego pamiętnik "Lucky me", w którym prześledzi swoją drogę od kogoś, kto sprzedawał koszulki sportowe z bagażnika swojego samochodu, a dziś - prowadząc własną agencję - jest jednym z rozdających karty w sportowym biznesie.

Rich Paul za swojego mentora życiowego i przyjaciela uważa Jaya-Z. Ma troje dzieci, ale nigdy nie był żonaty.

Komentarze
  • Czytelnik anonimowy
    31 lipca, 12:13

    Raczej Adele i Skepta

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2021
GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama