Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

399 milionów* funtów nadal czeka na zwycięzcę!

399 milionów* funtów nadal czeka na zwycięzcę!
(Fot. LottoGo.com)
Mówią, że wszystko jest WIĘKSZE w USA, a dzisiejsza super kumulacja US Mega Millions nie jest wyjątkiem!
Reklama

Tysiące Brytyjczyków kupuje zakłady, aby mieć szanse na wygranie tej niesamowitej kumulacji.

Główna nagroda w amerykańskim Mega Millions 399 milionów* funtów wciąż nie doczekała się zwycięzcy, pomimo ogromnego popytu od czasu jej pierwszego uruchomienia w tym roku.

Do niedawna osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii mogły brać udział w amerykańskim Mega Millions tylko przebywając w Stanach Zjednoczonych. Teraz wielu mieszkańców może postawić zakład na wynik amerykańskiej gry, a super kumulacja, która jest do zgarnięcia, znacznie przewyższa zwykłą kumulację dostępną w USA.

Amerykańskie Mega Millions to tylko jedna ze światowych loterii, które LottoGo.com oferuje milionom graczy na całym świecie, z dużymi i mniejszymi nagrodami wygrywanymi codziennie przez szczęśliwych członków.

Kumulacje takie jak ta nie utrzymują się długo. Wykorzystaj swoją szansę już dziś!

Aby uczcić Super Kumulację 399 milionów* funtów, LottoGo.com oferuje nowym graczom możliwość podwojenia szansy dzięki darmowemu zakładowi Mega Millions, przy zakupie pierwszego za 2,50 funta.

Kliknij tutaj, aby odebrać darmowy zakład MegaMillions.

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk

*Główne wygrane i poziomu drugiego podlegają lokalnym przepisom podatkowym. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie LottoGo.com.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2019
GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

Sport


Reklama