Menu

Żyj zgodnie z naturą!

Żyj zgodnie z naturą!
Na targach można kupić także ciekawe książki na temat zdrowego życia - i nie tylko... (Fot. AC/Londynek.net)
Zbliża się XI edycja targów poświęconych naturalnym kosmetykom, suplementom i terapiom. Podczas tegorocznego eventu, który odbędzie się we wrześniu, pojawi się czołówka wystawców oraz wykładowców z Polski, Niemiec, USA i Szwecji.
Reklama

Międzynarodowe spotkania i targi poświęcone są medycynie naturalnej i holistycznej, kosmetyce, minerałom, suplementom i wszystkim terapiom naturalnym w Polsce, USA i Niemczech oraz w Anglii.

Na targach prezentowana jest także artystyczna biżuteria. Można nawiązać tam nowe kontakty handlowe i znajomości. Udział biorą zarówno wystawcy, jak i wykładowcy, którzy prezentują swoje umiejętności, wiedzę lub produkty służące profilaktyce zdrowia i kosmetyce. Dla uczestników wszystkie szkolenia, pokazy i wykłady są darmowe.

Jest to idealne wydarzenie dla wszystkich firm, które chcą nawiązać kontakty biznesowe z Polonią w Wielkiej Brytanii oraz Brytyjczykami, a także dla tych, którzy szukają sieci dystrybucyjnych dla swoich produktów lub usług. Jest to także okazja do zaprezentowania i zaproszenia klientów do swojego biura, sklepu, kliniki, czy spa.

Będzie można także zapoznać się z najnowszymi metodami diagnostyki człowieka, zakupić wszelkiego rodzaju preparaty i suplementy, skorzystać z porad Feng Shui oraz poradzić się wróżki.

Targi gromadzą zainteresowanych życiem zgodnie z naturą oraz ezoteryką. (Fot. Facebook / Targi Londyn)

Wśród prelegentów i wystawców pojawią się:

Izabela Trędowicz– jasnowidz, poetka, podróżniczka. Stworzyła metodę Love life, która uczy jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak przyciągać to czego pragniemy.

Alex Polanski - USA– Life Improvement Institute. Naturopata i promotor zdrowia oraz długowieczności.

Katarzyna Szafranek– terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk Matrycy Energetycznej i Odczytu Planu Duszy (wykłady i do stoisko).

Firma Bertoni – unikalna firma zaprezentuje artystyczne, autorskie torebki polskiej marki Bertoni Fashion.

Noah – Kamil Borowski – twórca kanału Noah na YouTube, gdzie tematem jest Prawo Przyciągania, wystąpi z wykładem "Jak przyciągnąć wymarzonego partnera".

WOLMED Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień – skuteczne leczenie uzależnień od depresji, alkoholu i narkotyków.

Na miejscu można się poddać zabiegom upiększającym lub poprawiającym samopoczucie. (Fot. AC/Londynek.net)

Małgorzata Paluch - Kwantomed – przedstawi najnowsze urządzenia do badania stanu organizmu z wykorzystaniem fizyki kwantowej.

Katarzyna Stankowska – specjalistka od metody Soul Body Fusion®, pozwalającej nawiązać kontakt z własną Duszą. Metoda SBF jest idealna dla osób, które borykają się z depresją, załamaniem nerwowym, stanami lękowymi lub doświadczyły śmierci lub utraty bliskich osób.

Sylwia Wilczyńska – opowie o medytacji z mantrą, która jest wspaniałym sposobem na uwolnienie naszych umysłów od wszelkich stresów i niepokojów. 

Dr Piotr Gutowski – lekarz, psychiatra, ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców.

Marcin Mazgaj zaprezentuje napój Niepokalanek mnisi (Vitex agnus-castus) - to zioło, które w medycynie naturalnej wykorzystywane jest w terapii zaburzeń hormonalnych u kobiet.

Basia Miedziak – twórczyni naturalnej kosmetyki z zielonej glinki z całą gamą innych nowych kosmetyków z różnych glinek.

Naturalne polskie kosmetyki - to jest to! (Fot. AC/Londynek.net)

Sylwia Stelmach – mistrz radiestezji i hipnoterapeuta. Podczas targów wykonywać będzie: diagnozę radiestezyjną, diagnozę opartą na medycynie chińskiej, zakładanie mikroigieł w uchu, m.in. na ośrodek głodu i pragnienia, co jest ważne dla osób odchudzających się.

Bogdan Głowacki - jest jedynym właścicielem i twórcą technologii n-Water zmieniającej struktury fizyczne wody.

Będą również wspaniali doradcy życiowi: Dora Cristal, Bartek Kuzka i Beata Karczewska.

Targi odbędą się w dn. 21-22 września br. - zobacz TUTAJ.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.02.2020
GBP 5.111 złEUR 4.279 złUSD 3.962 złCHF 4.031 zł

Sport


Reklama