Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Zdjęcia do czwartej części filmu "Bridget Jones" mogą rozpocząć się w maju

Zdjęcia do czwartej części filmu "Bridget Jones" mogą rozpocząć się w maju
Renee Zelwegger jako Bridget Jones w 2001 roku i dzisiaj. (Fot. Getty Images)
O tym, że Renee Zellweger powróci do roli filmowej Bridget Jones, mówiło się już w 2022 roku. Jednak, w związku ze strajkami scenarzystów i aktorów, produkcja napotkała na pewne trudności i została opóźniona. Najnowsze ustalenia brytyjskiej prasy są takie, że już w maju dwukrotna laureatka Oscara ponownie stanie na planie kolejnej części kultowej już komedii.
Reklama
Reklama

Do tej pory znaliśmy Bridget Jones jako nieco niezdarną, poszukującą miłości singielkę, porywającą tłumy kobietę, w końcu żoną i matkę. Ciekawe, jaki etap jej życia zostanie zobrazowany w kolejnej części filmu. Bo o tym, że film powstanie, mówiło się już od pewnego czasu, nie było jednak pewne, kiedy.

Ale i te wątpliwości rozwiało "Mail on Sunday". Zgodnie z informacjami, do których dotarła gazeta, zdjęcia do czwartej części filmu rozpoczną się w maju.

"Bridget wraca i wkrótce przejmie Londyn. Już trwają prace i przygotowania do produkcji. Wcześniej dało się wyczuć pewną niepewność, czy film powstanie, ale teraz co do tego nie ma wątpliwości. Sama Renee jest bardzo podekscytowana powrotem Bridget. Bardzo lubi tę postać" – wyznał informator w rozmowie dziennikiem.

Oczekuje się, że obok Renee Zellweger w filmie nie zabraknie także towarzyszących jej od początku Colina Firtha i Hugh Granta.

W ubiegłym roku produkcja była poważnie zagrożona. W związku ze strajkami scenarzystów i aktorów, konieczne było zawieszenie wszystkich planów i nie było pewne, czy ponownie uda się zgrać ekipę. Jak donosił wówczas "The Sun", odtwórczyni głównej roli dysponowała wąskim okienkiem czasowym między innymi zobowiązaniami, w którym była gotowa poświęcić się roli Bridget. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama