Menu

Z powodu zaburzeń psychicznych była bliska śmierci głodowej...

Z powodu zaburzeń psychicznych była bliska śmierci głodowej...
Piosenkarka ma poważne problemy psychiczne. (Fot. PAP/EPA)
Piosenka znana przede wszystkim z utworu 'Nothing Compares 2U' opublikowała na Twitterze niepokojący wpis. Przyznała, że głoduje, gdyż z powodu agorafobii – lęku przed przebywaniem na otwartej przestrzeni i wyjściem z domu - nie jest w stanie zrobić zakupów w sklepie.
Reklama

"Przez ostatnie kilka lat, miesięcy i tygodni w tajemnicy żyję z fizycznie paraliżującym przypadkiem bardzo niskiego poczucia własnej wartości, a ostatnio nie jem, co związane jest z tym, że przez moją agorafobię nie mogę chodzić do sklepów. I umieram z głodu" – taki dramatyczny wpis irlandzka wokalistka zamieściła na swoim twitterowym koncie. Ten profil prowadzi pod swoim nowym islamskm nazwiskiem, Shuhanda Sadaqat.

"Mieszkam obecnie w bardzo odosobnionej części kraju, więc branie jedzenia na wynos nie jest możliwe. Dostawy ze sklepów spożywczych też nie wchodzą w rachubę" - napisała w kolejnym tweecie. W trzecim poście pochwaliła się, że w końcu znalazła serwis z dowozem jedzenia. "Jestem syta i szczęśliwa" – stwierdziła.

53-letnia piosenkarka mieszka obecnie w Irlandii i szkoli się na asystentkę medyczną. To nowe zajęcie chce łączyć z karierą wokalną. Od lata zmaga się z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, które doprowadziło ją do kilku prób samobójczych. Jedną z przyczyn jej problemów psychicznych mogą być tragiczne przeżycia z dzieciństwa – matka znęcała się nad nią fizycznie i psychicznie. 

Komentarze
  • Hahaha
    17 października, 14:34

    jeżeli ktoś trzeźwo patrzy na swoją chorobę to kręci i nie jest chory basta

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport


Sport

Reklama