Menu

Will Smith zachwycony, bo zamówiono aż dwa sezony serialu „Bel-Air”

Will Smith zachwycony, bo zamówiono aż dwa sezony serialu „Bel-Air”
Will Smith stał się gwiazdą właśnie dzięki temu serialowi... (Fot. PAP/EPA)
'Jestem w tym biznesie od trzydziestu lat i coś takiego wcześniej się nie zdarzyło' – mówi podekscytowany Will Smith w nagraniu umieszczonym na jego kanale na serwisie Youtube. Za jego pośrednictwem poinformował, że platforma streamingowa Peacock potwierdziła zamówienie dwóch sezonów serialu 'Bel-Air', który będzie dramatyczną wersją popularnego sitcomu 'Bajer z Bel-Air'.
Reklama

Niezwykłość tej sytuacji wynika nie tyle z samego zamówienia dwóch sezonów, co do decyzji, która została podjęta zaledwie na podstawie pomysłu na serial oraz odnoszącego sukcesy trailera umieszczonego na serwisie Youtube przez Morgana Coopera. Fan serialu "Bajer z Bel-Air" pokazał w nim, jak mógłby wyglądać serial, gdyby nie był komedią, ale dramatem.

To właśnie Morgan Cooper napisze scenariusz serialu, który pokaże należąca do Universalu platforma streamingowa Peacock. Współscenarzystą i jednym z producentów serialu będzie Chris Collins. Zarówno Cooper, jak i Collins pojawili się na opublikowanym przez Willa Smitha nagraniu. Serial dla studia Universal TV wyprodukuje należąca do Smitha firma Westbrook.

Umiejscowiony we współczesnej Ameryce "Bel-Air" z trwającymi godzinę odcinkami będzie dramatyczną wersją sitcomu z lat 90. Serial opierał się będzie na założeniu fabularnym oryginału. Jego bohater, Will, wyruszy w podróż z ulic zachodniej Filadelfii do zamkniętych rezydencji w Bel-Air. Serial pokaże konflikty, emocje i uprzedzenia, których nie można było zgłębić w półgodzinnym formacie sitcomu, a jednocześnie zachowa zuchwałość oryginału - czytamy w opisie serialu.

Kilka lat temu Will Smith zapewniał, że prędzej zamarznie piekło niż powstanie remake "Bajeru z Bel-Air". Najwyraźniej zmienił zdanie po obejrzeniu zwiastuna autorstwa Morgana Coopera. Teraz zachwyca się możliwościami, jakie niesie jego pomysł oraz wprowadzeniem do świata serialu nieistniejących w latach 90. mediów społecznościowych.

Nie jest to jedyny projekt związany z "Bajerem z Bel-Air", jaki jest realizowany. Na platformie HBO Max jeszcze w tym roku pojawi się odcinek specjalny serialu, w którym na wspominki zbiorą się występujący w nim aktorzy.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.10.2020
GBP 5.045 złEUR 4.587 złUSD 3.893 złCHF 4.281 zł

Sport


Sport

Reklama