Menu

Victoria Beckham szuka pomysłu na to, co zrobić z zębami mlecznymi swoich dzieci

Victoria Beckham szuka pomysłu na to, co zrobić z zębami mlecznymi swoich dzieci
Jak bardzo kreatywna okaże się Victoria, jeśli chodzi o wykorzystanie mleczaków swoich dzieci?... (Fot. PAP/EPA)
Po tym, jak jej 9-letniej córce Harper wypadł kolejny ząb mleczny, Victoria Beckham przyznała na Instagramie, że uzbierała już 'całe wiadro' mleczaków swoich dzieci. A potem zapytała swoich fanów, co powinna zrobić z tą osobliwą kolekcją. Najbardziej śmiały pomysł podsunęła Nicola Peltz, narzeczona jej syna Brooklyna…
Reklama

Victoria Beckham korzysta z dobrze znanego sposobu na to, by osłodzić swojej córce fakt utraty zębów mlecznych. Jaka pokazała na InstaStories, bawi się z nią we Wróżkę Zębuszkę. Ta baśniowa postać popularna w kulturze amerykańskiej i brytyjskiej odwiedza dzieci, którym wypadają mleczaki. Zjawia się w nocy i zabiera ząb włożony pod poduszkę, a w zamian zostawia jakiś upominek. Gdy ostatnio 9-letniej Harper wypadł kolejny ząb, Victoria zostawiła na jej biurku karteczki z ciepłymi słowami dla dziewczynki. Napisała m.in., że jest bystra, zabawna, hojna, jest świetną córką i siostrą.

O ile dzięki bajce o Wróżce Zębuszcze Victoria dobrze wiedziała, jak pocieszyć Harper, to innej kwestii związanej z mlecznym zębami już nie potrafiła rozwiązać. Dlatego w relacji na Instagramie poprosiła swoich fanów o radę.

"Mam kolejny ząb do mojej kolekcji. I mam do was pytanie. Co mamusie i tatusiowie robią z tymi wszystkimi zebranymi zębami? Mam całe wiadro z mleczakami moich wszystkich dzieci" – napisała Beckham. Jej kolekcja musi być imponująca, zważywszy na fakt, że Harper jest jej czwartą pociechą.

Victoria dostała wiele odpowiedzi, ale najbardziej spodobała jej się sugestia Nicoli Peltz, narzeczonej jej pierworodnego Brooklyna. "Pokryj je złotem i noś je w formie naszyjnika" – podpowiedziała jej przyszła synowa.

Najwyraźniej Nicola chce, by Victoria wzięła przykład z niej i Brooklyna. Zakochani niedawno zrobili sobie naszyjniki z zawieszkami zrobionymi z własnych zębów mądrości. Wśród innych pomysłów pojawił się też taki, by Victoria z zębów zrobiła ramkę na zdjęcia. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama