Menu

Ujawniono pierwszy plakat do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie

Ujawniono pierwszy plakat do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie
Najnowszy plakat do filmu nie mówi zbyt wiele... (Fot. Mat. prasowe)
Choć na nowe przygody Jamesa Bonda trzeba będzie czekać aż do 8 kwietnia 2020 r., to ujawniono już pierwszy plakat filmu. Ale i on nie odsłania zbyt wiele...
Reklama

Zespół produkcyjny nadal bardzo oszczędnie ujawnia informacje na temat filmu. W sierpniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że dwudziesty piąty film fabularny tej sagi będzie zatytułowany „No Time To Die”.

Fani Jamesa Bonda mogli już zobaczyć pierwszy plakat filmu, zaprezentowany na Twitterze. Daniel Craig, który po raz piąty - i ostatni - zakłada kostium słynnego brytyjskiego szpiega, staje przed niebieską, mocno odrapaną, ścianą, odwracając wzrok. Tytuł: "No Time To Die" układa się w schodki, a każde słowo jest w osobnej linii.

Przypomnijmy, że dwudziestą piątą część przygód Jamesa Bonda wyreżyserował Cary Fukunaga, znany z serialu „Prawdziwy detektyw” i „Maniak”.

W filmie zobaczymy Ramiego Maleka, wcielającego się w czarny charakter. „Obiecuję, że przekonasz się, że pan Bond nie będzie miał łatwego zadania w swojej dwudziestej piątej misji” - wyznał gwiazdor „Bohemian Rhapsody” w kwietniu zeszłego roku.

Lea Seydoux powróci do roli dziewczyny Jamesa Bonda. Po raz drugi przyjmie rolę psycholog Madeleine Swann. Seydoux to jedna z najpopularniejszych aktorek francuskich, dziewczyną Bonda była już w filmie "Spectre" (2015). Czterokrotnie była nominowana do francuskiej nagrody Cezar.

Pod względem scenariusza, film zapowiada się bogaty w zwroty akcji. Podczas gdy agent 007 spędza wakacje, członek CIA zmusza go do powrotu do służby. Nowa misja Jamesa Bonda? Uratować naukowca, porwanego przez wroga, dysponującego niebezpieczną bronią technologiczną. Najbardziej znany szpieg znów stanie przed piętrzącymi się trudnościami. A odpowiedź na wszystkie pytania, dopiero wiosną, w kinie.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.11.2020
GBP 5.028 złEUR 4.471 złUSD 3.763 złCHF 4.130 zł

Sport


Sport

Reklama