Menu

Tom Cruise ze swoją ekipą filmową zostanie zamknięty w byłej bazie RAF-u

Tom Cruise ze swoją ekipą filmową zostanie zamknięty w byłej bazie RAF-u
Tom Cruise to perfekcjonista. (Fot. Getty Images)
Twórcy siódmej części filmu 'Mission: Impossible' znaleźli pomysł na to, jak zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem podczas kręcenia zdjęć. Postanowili na terenie dawnej bazy RAFu w Anglii stworzyć specjalną wioskę dla ekipy pracującej nad siódmą odsłoną przygód Ethana Hunta i odgrodzić ją od świata zewnętrznego.
Reklama

"Mission: Impossible 7" to jedna z pierwszych superprodukcji, która została zawieszona z powodu pandemii koronawirusa. Na przełomie lutego i marca ekipa miała zaplanowane trzytygodniowe zdjęcia w Wenecji, ale trzeba było je odwołać. Teraz producenci przygotowują się do wznowienia prac i muszą dostosować swoje plany do surowych zalecień bezpieczeństwa.

Jak dowiedział się dziennik "The Sun", producenci "Mission: Impossible 7" w końcu znaleźli na to ciekawy sposób. Wynajęli opuszczoną bazę RAF w hrabstwie Oxfordshire, gdzie chcą zbudować od podstaw specjalną wioskę dla ekipy filmowej. Taką, która w dobie pandemii spełniać będzie wysokie standardy sanitarne. Filmowcy mają w niej nie tylko pracować, ale również mieszkać.

"To kosztowne rozwiązanie, ale Tom Cruise zawsze robi wszystko lepiej i z większym rozmachem niż inni" – komentuje jedna z osób z ekipy filmowej.

Jak wyjawił niedawno w rozmowie z BBC asystent reżysera Tommy Gormley, ekipa pojawi się na planie dopiero we wrześniu. To się może jednak zmienić, wszystko zależy bowiem od dalszego rozwoju sytuacji z pandemią koronawirusa.

Wytwórnia Paramount Pictures zapowiedziała premierę filmu na listopad 2021. Pierwszym terminem był lipiec 2021, ale został przesunięty z powodu pandemii koronawirusa. Ósma część "Mission: Impossible" ma wejść do kin rok później. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama