Menu

To mężczyźni wolą selfie!

To mężczyźni wolą selfie!
Co to oznacza?!
Reklama
Najnowsze badania wskazały, że w ostatnim czasie mężczyzni - w porównaniu z kobietami - robią sobie dwa razy więcej selfies i publikują je na portalach społecznościowych. Badacze wykazali, że to panowie publikują średnio trzy zdjęcia tygodniowo, podczas gdy panie publikują średnio 1,6 zdjęcia.

Poza tym, panowie bardzo chętnie fotografują swoje ciała. Statystyki wykazały, że 76 proc. pytanych ma na profilu zdjęcia swojej muskulatury. W tym wypadku panie również pozostają w tyle - zaledwie 45 proc. kobiet deklaruje, że chwali się swoją sylwetką za pośrednictwem portali społecznościowych. Panowie przyznali, że takie zdjęcia powodują, iż są oni uważani za bardziej atrakcyjnych.

Ostatnio badacze koncentrują wiele uwagi wokół mężczyzn i selfie. Najnowsze badania przeprowadzone przez Ohio State University wskazały, że mężczyźni, którzy często robią sobie selfie mają większą skłonność do narcyzmu.

Jednak to, co najbardziej zaskoczyło badaczy, to fakt, że panowie, którzy tak lubują się w robieniu zdjęć "z ręki" wykazują również większą skłonność do zachowań patologicznych.
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.05.2020
GBP 5.030 złEUR 4.480 złUSD 4.088 złCHF 4.223 zł

Sport


Sport

Reklama