Menu

Targi dla Polaków dbających o duszę i ciało!

Targi dla Polaków dbających o duszę i ciało!
Innowacyjne zabiegi naturalne będą tylko jedną z atrakcji targów. (Fot. AC/Londynek.net)
XI Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA rozpoczna się już jutro!
Reklama

Kolejna edycja targów dla zwolenników życia w zgodzie z naturą rozpocznie się już jutro i potrwa cały weekend, w godz. 11:00-19:00.

Na miejscu będzie można znaleźć wiele ciekawych stoisk, ale także uczestniczyć w interesujących wykładach, których program przedstawiamy poniżej.

Kosmetyki naturalne, wykonane ręcznie, cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem pań odwiedzających targi. (Fot. AC/Londynek.net)

SOBOTA - 21 WRZEŚNIA 2019

SALA SZAFIROWA

11:30 Noah Kamil – założyciel kanału Nauki Noah – Prawo przyciągania w praktyce – techniki jak przyciągnąć fascynujący związek i miłość.

12:00 Dr. Piotr Gutowski – lekarz psychiatra , ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, radiesteta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców – Diagnoza i terapia płytkami Kolcowa.

12:30 Wojciech Głowacki – Projekt n-Water – woda dla życia.

13:00 Izabela Trędowicz – Jasnowidzenie – widzenie poza zmysłowe i jak je rozwijać?

13:30 Aurelia Daktera – Nowotwór jako choroba metaboliczna – a ketoza.

14:30 Beata Karczewska – Jasnowidzenie czy czarnowidztwo, prawda czy fałsz.

15:00 Małgorzata Paluch - Kwantomed – Germańska Nowa Medycyna – zrozum swoją chorobę.

15:30 Wioletta Diamondheart – Kundalini Joga i medytacja na Promienność i Obfitość. Oczyszczająca podróż w Gongach.

16:30 Małgorzata Sojka – Zadbaj o piękną skórę. Jak sposób odżywiania może pomóc w problemach skórnych młodzieży i dorosłych.

17:30 Alex Polansky – USA – Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia i Długowieczności – Magiczny Człowiek – doświadczenie Twojej niewidzialnej energii.

18:00 Dr Piotr Gutowski – Sesja terapeutyczna, grupowo-indywidualna. Płatna: Hipnoza w terapii odżywiania i nadwagi. W programie kompulsywne objadania się, napady na jedzenie, uzależniania od słodyczy, pieczywa, nadwagi, brak samoakceptacji ciała i inne. Nowość: Stosowana energetyczno – informacyjna metoda z uczestnictwem hipnologa i sleepers. Grupowo – indywidualna płatna sesja.

Targi odbywają się zawsze w POSKu na III piętrze. (Fot. AC/Londynek.net)

NIEDZIELA - 22 WRZEŚNIA 2019

SALA SZAFIROWA

11:00 Dora Rosłońska - Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie swojego potencjału dzięki Zwierzętom Mocy oraz promocja autorskiej książki.

11:30 Alex Polansky – USA – Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia i Długowieczności – Kod energetyczny – pierwszy stopień wtajemniczenia – odzyskaj wiarę w swoje możliwości.

12:00 Dr Piotr Gutowski – lekarz psychiatra, ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, radiesteta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców – Płytki Kolcowa w Twoim życiu: od codzienności i zdrowia do sukcesu osobistego w życiu i biznesie. Bez wiekowych ograniczeń: młodym dla sukcesu, seniorom dla zdrowia, a wszystkim dla komfortu psychicznego.

12:30 Noah Kamil – założyciel kanału Nauki Noah – Prawo przyciągania - jak pokochać siebie – czyli praktyczne kroki, które możemy podjąć, aby to uczynić i dlaczego jest to dla nas ważne.

13:00 Izabela Trędowicz – Ochrona i równowaga energetyczna oraz wzmacnianie energii własnej.

13:30 Bogdan Głowacki – Technologia n-Cooper - miedź dla zdrowia

14:00 Katarzyna Stankowska – Praktyk planu duszy i Nauczyciel Soul Body Fusion, mistrzyni Reiki i Radiesteta Terapeutyczny – Soul Body Fusion - czy to prawda, że Dusza może wyjść z ciała? Zostawić nas samych? Jeżeli tak, to jak sprowadzić ją z powrotem. O jedności duszy i ciała.

14:30 Walentyna Matusz – Zachowanie równowagi kwasowo – zasadowej podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

15:00 Katarzyna Szafranek – Mistrzyni Theta Healing, terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk matrycy energetycznej i odczytu planu duszy – Miłość – Zdrowie - Obfitość.

16:00 Wioletta Diamondheart – Sesja Tańca Shakti – dostrojenie się do Energii Matki Ziemi i Energii Ziemi.

17:00 Sylwia Stelmach – Mistrz Radiestezji, Hipnoterapeuta, Numerolog, Chirurg Fantomowy i Akupunkturzysta – Analiza radiestezyjna mieszkań. Jak zabezpieczyć się przed negatywnym promieniowaniem żył wodnych?

17:30 Iwona Walesiak – Organic Life – Wpływ kosmetyków na nasze zdrowie.

18:00 Dr Piotr Gutowski – Sesja terapeutyczna, grupowo-indywidualna. Płatna: Hipnoza uzależnień: alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, inne. Na tym spotkaniu sprawdzisz siebie, zobaczysz swoje możliwości, ustalisz gotowość do zmian, możesz zamówić sesje indywidualną. Grupowo – indywidualna płatna sesja.

18:30 Na sali wystawienniczej Wioletta Diamondheart – Kąpiel w gongach.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 10.07.2020
GBP 4.994 złEUR 4.474 złUSD 3.965 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama