Menu

Sylwester Stallone zaprzecza, że wstąpił do klubu należącego do Trumpa!

Sylwester Stallone zaprzecza, że wstąpił do klubu należącego do Trumpa!
Stallone stanowczo zaprzeczył pogłoskom na swój temat. (Fot. PAP/EPA)
Słynny odtwórca ról Rocky’ego i Rambo strasznie się rozzłościł, gdy przeczytał o sobie, że pławi się w luksusach, jakie oferuje Mar-a-Lago, czyli klub należący do byłego prezydenta USA, a także jego obecny dom. Sly stanowczo zdementował te doniesienia.
Reklama

Hollywoodzki gwiazdor udostępnił na swoim instagramowym profilu zrzut ekranu ze strony popularnego serwisu Page Six. Grafika przedstawia portret aktora wmontowany w zdjęcie luksusowego przybytku, a nagłówek głosi: "Nowy mieszkaniec Palm Beach Sylvester Stallone dołącza do klubu Mar-A-Lago Donalda Trumpa". W samym artykule możemy przeczytać, że "74-letni Stallone był wcześniej gościem Mar-a-Lago, biorąc udział w tamtejszej imprezie sylwestrowej w 2016 roku. Źródło, które widziało go w tu w zeszłym miesiącu, powiedziało nam, że Sly właśnie został członkiem Mar-a-Lago. Stallone pozował z innymi gośćmi do zdjęć, wszyscy trzymali pięści w pozycji bokserskiej". Artykuł kończy się słowami: "Przedstawiciel Stallone nie skomentował jego członkostwa w Mar-a-Lago".

Przedstawiciel nie skomentował od razu, najpierw zrobił to sam Sly. "Chciałbym wszystkim powiedzieć, że to się nigdy nie wydarzyło. To po prostu nieprawda. To się NIGDY nie wydarzyło… To znaczy nie lekceważę nikogo, po prostu nie jestem członkiem…" - zagrzmiał w poście na Instagramie. Później rzeczniczka aktora Michelle Bega doprecyzowała w oświadczeniu skierowanym do amerykańskich mediów i opublikowanym m.in przez "The Hollywood Reporter", że Stallone "był gościem na kolacji w klubie, ale nie jest jego członkiem. Jest za to członkiem Breakers Club w Palm Beach". Rzeczniczka dodała, że kolacja, w której uczestniczył aktor połączona była ze zbieraniem funduszy na budowę schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Sylvester Stallone pod koniec ubiegłego roku kupił w Palm Beach posiadłość z siedmioma sypialniami, pawilonem basenowym, prywatną piaszczystą plażą i mariną. Za wszytko zapłacił 35,38 mln dol. Posiadłość ta mieści się niedaleko klubu Trumpa, którego – jak już tu wyjaśniono – aktor nie jest członkiem.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.05.2021
GBP 5.3050 złEUR 4.5628 złUSD 3.7514 złCHF 4.1592 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama