Menu

Stary przebój Eltona Johna w nowej odsłonie!

Stary przebój Eltona Johna w nowej odsłonie!
W 2017 Elton John ogłosił, że w 2020 zakończy karierę artystyczną, którą podsumuje pożegnalną trasą koncertową. (Fot. Getty Images)
Elton John zaprezentował w sieci pełną wersję przeboju 'I'm Still Standing', którą zagrał w Cannes. promując film 'Rocketman'. To całkiem odnowiona wersja oryginalnego klipu sprzed 36 lat.
Reklama

Fani Brytyjczyka mają dwa powody do radości. Twórca nie tylko opublikował "I'm Still Standing" z Cannes, ale także całkiem odnowioną wersję oryginalnego klipu sprzed 36 lat. "Energia widoczna w teledysku to dokładnie ta sama energia, która towarzyszyła nam na planie" - przyznał autor klipu Russell Mulcahy. "Także dziś ta piosenka, o tym, że każdego z nas czekają upadki i wzloty, brzmi wyjątkowo" - dodał.

Film "Rocketman" opowiada o czasach, gdy Elton John pobierał nauki w Royal Academy of Music. Tam też zaczął współpracę z Bernie'm Taupinem, autorem tekstów do takich hitów wokalisty jak tytułowy "Rocket Man" oraz "Crocodile Rock".

Od premiery obraz zarobił na świecie już 154 mln dolarów przy budżecie na poziomie 40 mln dolarów.

Ukazała się też płyta zawierająca muzykę z filmu. Album "Rocketman: Music From The Motion Picture" zawiera 22 kompozycje, w tym takie przeboje, jak "Border Song", "Crocodile Rock", "Your Song", "Tiny Dancer", "Don't Go Breaking My Heart", "Bennie and the Jets", "Don't Let The Sun Go Down", "Sorry Seems To Be The Hardest Word", "Goodbye Yellow Brick Road".

Soundtrack zawiera również premierową kompozycję Eltona Johna i Bernie'ego Taupina "(I'm Gonna) Love Me Again", którą Elton wykonuje wspólnie z Taronem Egertonem. Nagrania odbyły się w latach 2017-19 w Abbey Road oraz AIR Studios.

W 2017 Elton John ogłosił, że w 2020 zakończy karierę artystyczną, którą podsumuje pożegnalną trasą koncertową. W jej ramach wystąpił 4 maja w Krakowie w Tauron Arenie.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.12.2019
GBP 5.053 złEUR 4.272 złUSD 3.850 złCHF 3.896 zł

Sport


Reklama