Menu

Spice Girls planują nakręcić nową wersję swojego kultowego teledysku

Spice Girls planują nakręcić nową wersję swojego kultowego teledysku
Spice Girls to już klasyka gatunku pop... (Fot. PAP/EPA)
Debiutancki singiel grupy Spice Girls, 'Wannabe' na stałe wpisał się w historię popkultury. Legendarne Spicetki, w ramach świętowania 25. urodzin zespołu, planują nagrać nową wersję teledysku do tego przeboju. Jest mało prawdopodobne, by w projekcie wzięła udział dawna członki grupy, Victoria Beckham.
Reklama

Choć zespół Spice Girls rozpadł się w 2000 r., co pewien czas jest reaktywowany. Na przykład w 2019 r. Spicetki wyruszyły w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, dając 13 koncertów, a w 2012 r. wystąpiły na ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie.

Teraz, przy okazji świętowania 25. rocznicy powstania zespołu, na horyzoncie pojawił się nowy projekt. Piosenkarki chcą zrealizować nowy klip do swojego największego hitu, czyli "Wannabe". Marzą o kolejnym tourne, ale dopóki nie minie kryzys związany z pandemią, muszą zadowolić się mniejszym przedsięwzięciem.

Za pomysłem, by w "Wannabe" tchnąć nowego ducha, stoi Mel C, znana też jako Sporty Spice. W projekcie, poza nią, wzięłyby udział Emma Bunton, Geri Halliwell i Mel B. Obecność Victorii Beckham w tym projekcie, według ustaleń dziennika "The Sun", jest bardzo mało prawdopodobna. Dawna Posh Spice porzuciła muzykę i skupiła się na rodzinie oraz prowadzeniu swojej modowo-urodowej firmy. Nie wzięła udziału w ubiegłorocznej trasie Spicetek.

Oryginalna wersja klipu do "Wannabe" została nakręcona w hotelu Midland Grand Hotel w Londynie. Pokazuje on pięć dziewcząt, które wdzierają się do ekskluzywnego hotelu, gdzie rozkręcają taneczną imprezę. Film nakręcony jest w jednym ujęciu i nie ma w nim cięć montażowych. Choreografia nie była ustalona i piosenkarki mogły sobie pozwolić na dużą improwizację. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.10.2020
GBP 5.045 złEUR 4.587 złUSD 3.893 złCHF 4.281 zł

Sport


Sport

Reklama