Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Sharon Stone twierdzi, że aktorzy, z którymi pracowała, to seksiści

Sharon Stone twierdzi, że aktorzy, z którymi pracowała, to seksiści
64-letnia dzisiaj Sharon Stone zna wiele tajemnic Hollywood... (Fot. Getty Images)
Gwiazda 'Nagiego instynktu' w najnowszym wywiadzie wyznała, że podczas trwającej ponad cztery dekady kariery w Fabryce Snów notorycznie spotykała się z seksizmem. Według Stone, znakomita większość mężczyzn, z którymi współpracowała na planach zdjęciowych, wykazała się mizoginią, czyli skrajną niechęcią, a wręcz nienawiścią do kobiet. Aktorka wskazała jednak dwa chlubne wyjątki.
Reklama
Reklama

Sharon Stone w Fabryce Snów pracuje od przeszło 40 lat. Gwiazda ujawniła w rozmowie z portalem Variety, że przez ten czas spotykała na planach niemal samych mizoginów. Pozytywne wrażenie zrobili na niej jedynie ekranowi partnerzy z filmu "Kasyno" z 1995 roku. Za rolę w tym filmie aktorka otrzymała Złoty Glob i nominację do Oscara.

"Współpracowałam z największymi gwiazdorami tej branży, którzy dosłownie przerywali moje sceny i mówili mi, co mam robić. Wyjątkami są Robert De Niro i Joe Pesci – ci faceci tacy nie są. Pozostali wychodzili z założenia, że nie będą słuchać tego, co mam do powiedzenia, bo nie pozwolą, by moja gra wpłynęła w jakikolwiek sposób na ich występ. To nie jest dobre aktorstwo. Rozumiem, że ktoś jest ceniony i sławny, ale uważność i słuchanie drugiej osoby to po prostu ludzki odruch. Nie wszyscy go mają" – wyjawiła gwiazda.

Być może Stone miała na myśli Michaela Douglasa, z którym zagrała przed laty w kultowym "Nagim instynkcie". Choć aktorka nigdy nie zarzuciła mu wprost niewłaściwego zachowania, w jednym z wywiadów przyznała, że na planie panowała dość napięta atmosfera.

"Była między nami bardzo dziwna energia. Nigdy nie czułam się przy nim komfortowo i jestem niemal pewna, że on też nie czuł się komfortowo przy mnie. To napięcie paradoksalnie idealnie pasowało to tego filmu" – zdradziła Stone w rozmowie z magazynem "Playboy". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.03.2023
GBP 5.3302 złEUR 4.6850 złUSD 4.3247 złCHF 4.7012 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama