Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Shakira i Gerard Pique podpisali w sądzie ugodę ws. opieki nad dziećmi

Shakira i Gerard Pique podpisali w sądzie ugodę ws. opieki nad dziećmi
Shakira po wyjściu z sądu w Barcelonie 1 grudnia 2022 r. (Fot. PAP/EPA)
Trzy tygodnie temu wokalistka i sportowiec wynegocjowali ugodę w sprawie opieki nad ich dwoma synami. W czwartek kolumbijska piosenkarka i hiszpański piłkarz stawili się w barcelońskim sądzie, by dopełnić formalności. Od tego dnia Shakira będzie mogła wyprowadzić się z dziećmi do Miami.
Reklama
Reklama

Shakira i Gerard Pique musieli stawić się w barcelońskim sądzie pierwszej instancji osobiście, by podpisać ugodę dotyczącą przyszłości ich synów. Ugodę, którą wynegocjowali wcześniej poza salą rozpraw. Jak relacjonuje serwis Hola!, do gmachu barcelońskiego sądu weszli osobno w towarzystwie swoich prawników.

Spędzili w nim około półtorej godziny. Wyszli również osobno. Nie rozmawiali z mediami, których przedstawicieli było bardzo wielu przed sądem.

Przed sądem pojawiło się mnóstwo przedstawicieli mediów, ale zarówno Gerard Pique (na zdj.), jak i Shakira nie udzielali wywiadów. (Fot. PAP/EPA)

Jak donosiły katalońskie media, Shakira i Pique na początku listopada odbyli 12-godzinny maraton negocjacji. Ustalili, że na początku przyszłego roku piosenkarka wspólnie z ich synami, 9-letnim Milanem i 7-letnim Sashą, wyprowadzą się do Miami. Chłopcy do tej pory przez cały czas mieszkali w Barcelonie, gdzie Shakira i Pique mają willę, jak również gdzie ich ojciec grał w drużynie piłkarskiej FC Barcelona.

Adwokat Pique stwierdził w środę, że ten, jeśli wyrazi na to chęć, być może także osiedli się w Miami. Sportowiec będzie miał wówczas do dyspozycji ze swoimi synami dziesięć dni w miesiącu. W tym czasie będzie mógł przemieszczać się z nimi w dowolne miejsce.

Miami jest miastem bliskim sercu Shakiry. Tam ma przyjaciół i bliską rodzinę, tam ma też rezydencję.

Niektórzy spekulują, że to, iż Pique w listopadzie dosyć niespodziewanie zakończył swoją karierę piłkarską, wynikało stąd, że chciał mieć więcej czasu dla swoich synów.

Słynna para ogłosiła swoje rozstanie w czerwcu 2022 r. Według mediów powodem rozpadu ich małżeństwa była zdrada Pique. 35-letni Gerard miał związać się z młodszą o 12 lat studentką, pracującą w jego firmie produkcyjnej.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.01.2023
GBP 5.3505 złEUR 4.7076 złUSD 4.3252 złCHF 4.6961 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama