Menu

Scarlett Johannson dziewczyną z przedmieścia?

Scarlett Johannson dziewczyną z przedmieścia?
Tylko w serialu!
Reklama
Kolejna gwiazda Hollywood przenosi swoją karierę na mały ekran. Po sukcesie Mattew McConaugheya w "Detektywie" i Kevina Spacey w "House of Cards" czas na piękną Scarlett Johannson. Gwiazda zagra w mini-serialu, będącym adaptacją powieści Edith Wharton.

Na całym świecie nastąpiła moda na seriale, w których grają hollywoodzcy aktorzy i zdobywcy Oscarów. Również Johannson uległa i po wielu sukcesach w amerykańskich superprodukcjach chce teraz podbić telewizję.

Aktorka znana z takich filmów jak: "Lucy", "Vicky Cristina Barcelona", "Kochanice króla", "Dziewczyna z perłą" i "Między słowami", zagra w mini-serialu, składającego się z 8 odcinków. Serial "The Costum of the Country" będzie adaptacją powieści Edith Wharton, pisarki nagrodzonej Pulitzerem za książkę "Wiek niewinności", na podstawie której nakręcono film, gdzie główną rolę zagrała Michelle Pfeiffer.

Scenarzystą serialu jest Christopher Hampton, który był autorem scenariusza "Niebezpiecznych związków". Scarlett wcieli się w rolę ambitnej i młodej Udine Spragg, dziewczyny z przedmieść, która zrobi wszystko, by wejść na szczyt drabiny społecznej Nowego Jorku na początku XX wieku. Johannson będzie również jedną z producentek serialu.
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama