Menu

Russell Crowe opowiedział o tym, jak pił z Edem Sheeranem ze statuetki Grammy

Russell Crowe opowiedział o tym, jak pił z Edem Sheeranem ze statuetki Grammy
Ed z własną statuetką Grammy, którą dostał w 2016 roku. (Fot. Getty Images)
W najnowszym wywiadzie popularny australijski aktor przyznał się, że pewien wieczór spędzony w towarzystwie Sheerana, z którym się przyjaźni, zakończył się imprezą godną królów rock’n’rolla. Panowie wypili sporo alkoholu, a za kieliszek służyła im statuetka Grammy należąca do Johnny’ego Casha...
Reklama

Historię tę Crowe opowiedział z programie "The Late Late Show" Jamesa Cordena. W czasie pandemii gospodarz programu prowadzi swoje rozmowy w trybie wideokonferencji. Aktor połączył się ze swojego domu, a konkretnie z domowego baru, więc Corden poprosił go, żeby pokazał jakąś cenną pamiątkę, której publiczność normalnie nie miałaby okazji zobaczyć. Crowe był przygotowany. Majestatycznie podniósł bibelot zakupiony na aukcji dzieł sztuki - statuetkę Grammy, przyznaną Johnny'emu Cashowi, Carlowi Perkinsowi, Jerry Lee Lewisowi i Roy’owi Orbisonowi za ich wspólny album z 1986 roku "Class of '55".

Ze statuetką wiąże się zabawne historia. "Ed Sheeran kilka razy odwiedził mnie na farmie. Pewnej nocy siedzimy w barze, a on pyta: Gdzie jest ta Grammy Johnny'ego Casha?. Przyniosłem ją, a on powiedział: Wiesz, co teraz z nią zrobimy?. Nalał popularną Tennessee whiskey do pozłacanej tuby, która jest częścią statuetki i zaczęliśmy przepijać do siebie" - opowiedział Crowe.

Russell Crowe jest laureatem Oscara za rolę w filmie "Gladiator". Ed Sheeran ma z kolei na koncie cztery Grammy Awards, nazywane "muzycznymi Oscarami", które amerykańska Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji przyznaje za wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Trudno ocenić, która statuetka jest cenniejsza. Za to wiadomo już, że Grammy, która ma formę pozłacanego gramofonu z wielką tubą, lepiej sprawdza się podczas spotkań towarzyskich.

Najnowszy film, w którym wystąpi Russel Crowe, "Unhinged" ("Nieobliczalny") w reżyserii Derricka Borte, ma kinową premierę dzisiaj. Ed Sheeran nadal czeka na "odmrożenie" koncertów i apeluje – wraz z 1 500 brytyjskich artystów – o rządową pomoc dla branży muzycznej. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama