Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Rodzina George’a Michaela odcina się od projektu jego filmowej biografii

Rodzina George’a Michaela odcina się od projektu jego filmowej biografii
Brytyjski piosenkarz zmarł w 2016 roku. (Fot. PAP/EPA)
Spadkobiercy George’a Michaela dementują, jakoby mieli coś wspólnego z filmem biograficznym o tym gwiazdorze, do którego ponoć trwają prace przygotowawcze. Nie zamierzają również dawać błogosławieństwa temu projektowi.
Reklama
Reklama

Jak dowiedział się "Daily Mail", scenariusz do filmu biograficznego o George’u Michaelu jest już prawie gotowy. Producenci szukają odtwórcy głównej roli. Ich faworytem jest Theo James, znany z serialu "Biały lotos". Film ma przedstawiać szeroki przekrój muzycznej kariery George’a Michaela.

Jego uzależenie od narkotyków i wywołane przez niego skandale (był aresztowany w Los Angeles za "czyny lubieżne" w toalecie) podobno "nie zostaną przemilczane". Budżet filmu przewidziany jest na 85 mln funtów. Nie ujawniono jednak, kto pisze scenariusz, ani kto podejmie się reżyserii.

W publikacji "Daily Mail" pojawiła się informacje, że film ma aprobatę rodziny piosenkarza, która liczy na podobny sukces, jak w przypadku biografii Eltona Johna i Freddiego Mercury’ego. Niespodziewanie jednak tuż po ukazaniu się artykułu pojawiło się oświadczenie rodziny oraz firmy zarządzającej spuścizną po piosenkarzu.

"Nic nie wiemy o tym projekcie i nie będziemy go w żaden sposób wspierać" – czytamy w komunikacie.

Fanom gwiazdora na razie musi wystarczyć dokument "George Michael: Freedom" z 2017 r., nakręcony tuż przed śmiercią wokalisty. Michael pełni w nim funkcję narratora. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.02.2023
GBP 5.2571 złEUR 4.6920 złUSD 4.2928 złCHF 4.7023 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama