Menu

Rod Stewart musiał nastraszyć swoje dzieci wydziedziczeniem, żeby go odwiedziły

Rod Stewart musiał nastraszyć swoje dzieci wydziedziczeniem, żeby go odwiedziły
Rod się chyba trochę zdenerwował?... (Fot. PAP/EPA)
Piosenkarz, który w styczniu tego roku skończył 75 lat, nie może doprosić się niektórych swoich dzieci, by odwiedzały go w jego posiadłości w hrabstwie Essex. W końcu zagroził, że wykreśli je z testamentu. Podziałało.
Reklama

Autor takich hitów jak "Sailing", "Baby Jane" czy "Rhythm of My Heart" ma ośmioro dzieci. W tym dwoje z trzecią żoną, modelką Penny Lancaster. Jego najstarsza córka, Sara, jest przy tym tylko o siedem lat starsza od obecnej żony.

W wywiadzie dla portalu "Daily Mirror" artysta poskarżył się, że uwielbia życie rodzinne, ale od jakiegoś czasu czuje się zaniedbywany przez niektórych potomków. "Zawsze mają jakieś plany" - stwierdził. "W końcu powiedziałem: "Jeśli tak, to was wydziedziczę. No, i teraz przychodzą".

Co mogłyby stracić? Szacuje się, że Stewart posiada fortunę w wysokości 190 milionów funtów (według rankingu "Sunday Times Rich List of 2019"), co czyni go jednym z dziesięciu najbogatszych ludzi w brytyjskim przemyśle muzycznym. Do tego fortuna ta stale rośnie, bo wiekowy już wokalista nie jest zainteresowany przechodzeniem na emeryturę.

W 2018 r. wydał swój 30. album studyjny "Blood Red Roses. Później zaśpiewał duet z walijską piosenkarką Bonnie Tyler na jej płycie "Between the Earth and the Stars", a pod koniec ubiegłego roku dorzucił kolejny swój album, nagrany z udziałem Royal Philharmonic Orchestra: "You're in My Heart", w którym m.in. odświeżył przebojów "Maggie May" i "It Takes Two".

Obecnie pilnie przestrzega zasad kwarantanny, ale też nie pozostaje bezczynny. W ubiegłym miesiącu zorganizował domowy koncert, by zebrać pieniądze dla Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama