Menu

Robbie Williams po 20 latach znów nagrał piosenkę z Kylie Minogue

Robbie Williams po 20 latach znów nagrał piosenkę z Kylie Minogue
To dopiero duet! (Fot. PAP/EPA)
Dwie dekady temu Robbie Williams i Kylie Minogue wylansowali przebój 'Kids'. Czy ich nowa piosenka, której nagranie potwierdził Williams, powtórzy sukces tamtej kompozycji?
Reklama

"Mam piosenkę z Kylie Minogue i mam duże plany wobec tego kawałka" – wyznał Robbie Williams w rozmowie z brytyjskim dziennikiem "Daily Star". Były członek grupy Take That chciałby wydać ją jako singiel, ale z powodu pandemii trudno określić, kiedy ujrzy on światło dzienne. Prawdopodobnie w grę wchodzą najbliższe miesiące.

Być może utwór wejdzie w skład 13. studyjnego albumu Williams, który pierwotnie miał trafić do sprzedaży w 2020 r. Piosenkarz wyznał, że nowy krążek będzie utrzymany w klimacie disco. Czyżby więc Robbie i Kylie nadawali teraz na tych samych falach? Wszak najnowszy album Minogue, wydany w listopadzie, nosi tytuł "Disco".

Nagrana w 2000 roku piosenka "Kids" najpierw została wydana na singlu, a potem ukazała się na albumie Williamsa pt. "Sing When You’re Winning" i na płycie Minogue pt. "Light Years". Utwór szczególnie spodobał się na Wyspach Brytyjskich, gdzie był drugą najpopularniejszą piosenką po "Beautiful day" U2.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.01.2021
GBP 5.092 złEUR 4.535 złUSD 3.725 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama