Menu

Rebel Wilson porwana w Afryce!

Rebel Wilson porwana w Afryce!
Wilson ma podejrzenia, że oprawcy użyli ich samochodu do... przemytu. (Fot. Getty Images)
Australijska aktorka opowiedziała o przerażającym zdarzeniu, które miało miejsce w czasie jej podróży po Afryce Wschodniej. Gdy wraz z grupą kobiet przejeżdżała przez wiejskie rejony Mozambiku, ich samochód został zatrzymany przez uzbrojonych mężczyzn.
Reklama

Rebel Wilson znana jest ze swojego zamiłowania do podróży i aktywnego wypoczynku. Aktorka regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych posty dokumentujące jej górskie wyprawy czy przejażdżki terenowym autem. Podczas jednej z jej egzotycznych wycieczek miał miejsce przerażający incydent, o którym zdecydowała się teraz opowiedzieć. Goszcząc w programie "Straight Talking" prowadzonym przez Anta Middletona gwiazda "Oszustek" opowiedziała mrożącą krew w żyłach historię swojej podróży po Afryce Wschodniej.

Gdy wraz z grupą kobiet przejeżdżała przez opuszczone wiejskie rejony Mozambiku, ich samochód został zatrzymany przez uzbrojonych mężczyzn. "Podczas pobytu w Afryce zostałam porwana. Jechałyśmy ciężarówką do przewozu bydła i nagle musiałyśmy się zatrzymać. Z innej ciężarówki wysiedli mężczyźni z wielkimi karabinami. Kazali nam wysiąść i udać się do opuszczonego domu znajdującego się pośrodku niczego. Miałyśmy spędzić tam noc" - relacjonowała Wilson.

Aktorka zdradziła, że mimo oczywistego przerażenia, doskonale poradziła sobie w tej stresującej sytuacji, będąc zarazem wsparciem dla swoich towarzyszek. "Myślę, że naprawdę wybrnęłam z tego kryzysu. Byłam swego rodzaju liderem grupy. Powiedziałam, żebyśmy wszystkie złączyły ramiona, bo bardzo się bałam, że w nocy porywacze będą chcieli zabrać jedną z dziewczyn" - wyznała gwiazda.

Na szczęście zakładniczkom nie wyrządzono żadnej krzywdy, a następnego ranka cała grupa została wypuszczona. Wilson ma podejrzenia, że oprawcy użyli ich samochodu do przemytu. "Powiedzieli nam po prostu, że nasza ciężarówka jest teraz gotowa i możemy już jechać. Byłyśmy na tyle wystraszone, że nie zadawałyśmy żadnych pytań, tylko wsiadłyśmy do środka i szybko odjechałyśmy. Kilka godzin później przekroczyłyśmy granicę RPA. Myślę, że ci faceci wykorzystali nas do przemycenia jakichś nielegalnych towarów na dnie ciężarówki" - doprecyzowała aktorka. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama