Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polki na czwartym miejscu w rankingu najpiękniejszych kobiet świata

Polki na czwartym miejscu w rankingu najpiękniejszych kobiet świata
Uroda Polek jest doceniana na świecie. W ubiegłym roku tytuł Miss World zdobyła Polka Karolina Bielawska. (Fot. RICARDO ARDUENGO/AFP via Getty Images)
Najpiękniejszą nacją są Hindusi, najbardziej ceniona jest też uroda kobiet z tej społeczności. Tak wynika z badania, w którym analizie poddano tysiące postów na portalu społecznościowym Reddit. Polacy też mają powody do zadowolenia. Polki zajęły bowiem czwarte miejsce w rankingu najpiękniejszych kobiet świata, natomiast nasza nacja uplasowała się na pozycji 11.
Reklama
Reklama

W badaniu na platformie Reddit uwzględniono różnorodne słowa odnoszące się do atrakcyjności ludzi, które pojawiały się w postach poświęconych danym krajom. Przy tworzeniu rankingu uwzględniono też liczbę postów, które je zawierały oraz liczbę komentarzy i polubień, które te wpisy miały. Badanie przeprowadzono na zamówienie brytyjskiej marki kostiumów kąpielowych Pour Moi.

I tak w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych narodowości świata znalazły się: Indie (1), USA (2), Szwecja (3), Japonia (4), Kanada (5), Brazylia (6), Francja (7), Włochy (8), Ukraina (9), Dania (10). Polacy uplasowali się natomiast na 11 miejscu, wyprzedzając m.in. Wielką Brytanię (12), Niemcy (13) i Hiszpanię (14).

"Dominacja Indii może być związana z sukcesami bollywoodzkich filmów, które są znane na całym świecie i wykreowały wiele międzynarodowych gwiazd, które mają legiony uwielbiających je fanów" – piszą autorzy badania.

Dwa pozostałe zestawienia, jakie opracowano, odnoszą się do płci. W rankingu kobiet, Polki zajęły wysoką czwartą lokatę. Wysoko uplasowały się także Hinduski (1), Japonki (2), Włoszki (5), Brazylijki (6), Ukrainki (7), Francuzki (8), Izraelki (9) oraz Amerykanki (10).

Jeśli chodzi o polskich mężczyzn, ci nie znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Nie jest jasne, które konkretnie miejsce zajęli, gdyż opublikowano tylko pierwsze dziesiątki, gdy chodzi o zestawienie uwzględniające płeć.

Warto dodać, że u panów sytuacja była o tyle przewrotna, że o ile Brytyjek nie było w czołówce rankingu kobiet, o tyle brytyjscy mężczyźni zajęli pierwsze miejsce w zestawieniu panów. Na kolejnych lokatach uplasowali się Hindusi (2), Włosi (3), Amerykanie (4), Szwedzi (5), Japończycy (6), Francuzi (7), Irlandczycy (9) i Belgowie (10).

Komentarze
  • Robol
    25 marca, 15:31

    czy to znaczy, ze ja jestem brzydszy od Hindusa i Japończyka?

  • Polka
    26 marca, 08:53

    Zróbcie konkurs na najbardziej pracowite i oszczędne kobiety.....

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.06.2023
GBP 5.2031 złEUR 4.4851 złUSD 4.1933 złCHF 4.6041 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama