Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Po Konkursie Eurowizji Luna powraca z nowym singlem

Po Konkursie Eurowizji Luna powraca z nowym singlem
Luna i jej piosenka "The Tower" nie zdobyły na Eurowizji uznania wśród międzynarodowej publiczności. (Fot. PAP/EPA)
W przypadku Luny trudno mówić o spektakularnym sukcesie na tegorocznym konkursie Eurowizji. Choć wielu słuchaczy i ekspertów wróżyło, że z piosenką 'The Tower' dotrze do finału, ta 24-latka przygodę z Eurowizją musiała zakończyć na półfinale.
Reklama
Reklama

Gdy już nieco opadł kurz po tej imprezie, Luna powróciła do studia. W efekcie powstał utwór "Alive". Piosenka dedykowana tym, którzy potrzebują myśli o lepszym jutrze.

"Wiem, jak łatwo zatracić się w negatywnych myślach, czuć się przytłoczoną i wyobcowaną. Alive powstało, aby odnaleźć wewnętrzną siłę, odrodzić się i przypomnieć, że nawet w najciemniejszych momentach mogę odnaleźć światło" – przekazała za pośrednictwem Instagrama piosenkarka, oddając w ręce fanów swój nowy singiel.

"Alive" to pełen emocji utwór, napisany po występie Luny na Eurowizji. Jak każda z jej piosenek i ten singiel niesie ze sobą ważny dla artystki przekaz, ma być symbolem nowego początku i wewnętrznego odrodzenia.

"Alive" można traktować jak intymne wyznanie Luny, w którym opowiada ona o wewnętrznej walce z wątpliwościami i myślami, które często przytłaczają. To także historia o zdrowiu psychicznym, o momentach zwątpienia, ale też o nieustającej nadziei na lepsze jutro.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.07.2024
GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama