Menu

Pięć rewelacyjnych gier, w które teraz możesz grać za darmo

Pięć rewelacyjnych gier, w które teraz możesz grać za darmo
W "Apex Legens" gra nawet 8-10 mln graczy tygodniowo - jest więc z kim grać! (Fot. EA Media)
W czasie pandemii wiele firm zmuszona jest docierać do klientów, korzystając z innych niż dotychczas metod. Stąd wysyp różnego rodzaju promocji nowego typu. Wśród tych, którzy kuszą specjalnymi ofertami, są dystrybutorzy gier komputerowych, którzy ostatnio ochoczo zwalniają nas z konieczności płacenia za swoje produkty. Niektóre z tych darmowych gier są rewelacyjne.
Reklama

Oczywiście, za darmo są tylko niektóre gry. Zwykle nie te najnowsze. Ale żeby utrzymać lojalność graczy wobec marki i przede wszystkim pozyskać nowych "gamerów”, firmy muszą od czasu do czasu "uwolnić” jakiś rarytas. Wybraliśmy pięć klasyków, w które można pograć w pojedynkę lub ze znajomymi. I można je mieć za darmo.

"War Thunder”

Ta gra oferuje możliwość zabawy historycznymi (ale od jakiegoś czasu także współczesnymi) samolotami, śmigłowcami, czołgami oraz okrętami różnych państw. Gracze organizują się w drużyny, które „walczą” ze sobą. Do dyspozycji mają kilkaset różnych maszyn, sporo map naziemnych i lotniczych, a wszystko w trzech trybach zaawansowania: zręcznościowym, realistycznym i symulacyjnym. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Grę można pobrać na komputer PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

"Apex Legends”

Gra z gatunku "battle royale”, stworzona w studiu Respawn, znanym m.in. ze świetnej serii "Titanfall”. I osadzona jest właśnie w uniwersum "Titanfall”. Gracze łączą się w trzyosobowe drużyny, które walczą z dwudziestoma innymi zespołami o wygraną w przestrzeni, która się kurczy w miarę trwania rozgrywki. Możemy wcielić się w jedną z dwunastu tytułowych Legend, z których każda ma wyjątkowe umiejętności oraz toczyć potyczki przy użyciu wszystkiego, co uda się pochwycić. Grę można pobrać na komputer PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

"Call of Duty: Warzone”

Jest z tego samego gatunku co "Apex Legends”, więc rozgrywka toczy się w bardzo podobny sposób. Gra różni się m.in. realiami, bo jest osadzona w czasach współczesnego konfliktu zbrojnego, a same postacie nie mają żadnych niezwykłych umiejętności. Za zdobytą w grze gotówkę gracze mogą jednak nabyć w specjalnej strefie potrzebne narzędzia i usługi - np. ostrzał moździerzowy lub nalot. Grę można pobrać na komputer PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

"Destiny 2”

To propozycja z gatunku looter-shooterów - "strzelanek”, w których chodzi dodatkowo o pozyskiwanie odpowiedniego ekwipunku. W darmowej edycji gry dostajemy kampanię z dwoma dodatkami, które możemy przejść solo bądź ze znajomymi. Możemy się też zmierzyć z innymi graczami lub eksplorować miejsca na kilku planetach Układu Słonecznego. Tyle jest za darmo, ale można dokupić jeszcze dwa dodatki, a także przepustkę sezonową, która umożliwia branie udziału w czasowo limitowanych zadaniach i historiach, które zmieniają się co trzy miesiące. Grę można pobrać na komputer PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

"Legends of Runeterra”

Bardzo przystępna „karcianka” z uniwersum popularnej gry "League of Legends”. Po nauczeniu się niezbędnych podstaw, toczymy pojedynki z innymi graczami. Kolejne karty do talii „kupuje się” za uzbierane w grze złoto oraz kryształy. Tym, którzy grają regularnie, algorytm co tydzień podsuwa nowe bonusy. Grę można pobrać na komputer PC, a wkrótce pojawi się także w smartfonach z systemami iOS oraz Android.

Komentarze
  • Pie..lenie
    29 marca, 18:08

    a kiedy War Thunder był niby płatny ?

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama