Menu

Pamela Anderson wciąż nosi słynny kostium ratowniczki ze "Słonecznego patrolu"!

Pamela Anderson wciąż nosi słynny kostium ratowniczki ze "Słonecznego patrolu"!
Pamela wciąż świetnie wygląda. (Fot. PAP/EPA)
Jedna z największych gwiazd lat 90. wyznała niedawno, że nigdy nie rozstała się z czerwonym strojem kąpielowym, w którym grała w serialu 'Słoneczny patrol'. Co więcej, od czasu do czasu go przymierza, bo ikoniczny kostium ciągle na nią pasuje.
Reklama

Ci, którzy byli fanami "Słonecznego patrolu", z pewnością pamiętają ten moment w czołówce serialu, kiedy Pamela Anderson spaceruje po plaży w kusym, czerwonym, jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. W identycznych strojach paradowały też Erika Eleniak, Carmen Electra czy Jasmine Bleeth. W "Słonecznym patrolu" Anderson wcielała się w Casey Jean "C. J." Parker, ratowniczkę z Los Angeles. Obok Davida Hasselhoffa, Pamela stała się największą gwiazdą serialu. Na jego planie pracowała od 1992 do 1997 roku.

Niedawno amerykańska telewizja Fox News zapytała Pamelę o jej pamiętny strój z czasów pracy na planie "Słonecznego patrolu". "Wciąż go mam. Trzymam go w szufladzie garderoby. Ciągle na mnie pasuje. Czasami go zakładam podczas wygłupów ze znajomymi" – wyznała aktorka. W innym wywiadzie wyznała, że ludzie wciąż dają jej kostiumy kąpielowe z prośbą, by złożyła na nich autograf.

Pamela wciąż świetnie wygląda. (Fot. PAP/EPA)

Nakładając strój z logo "Baywatch", Anderson wpisuje się w aktualne trendy. Charakterystyczne stroje kąpielowe ze "Słonecznego patrolu", z mocnym wycięciem na biodrach, a także głębokimi wycięciami zarówno pod pachami, jak i na plecach, od kilku lat znów są modne. Taki krój optycznie wydłuża nogi, spłaszcza brzuch i eksponuje piersi.

Anderson żyje nie tylko wspomnieniami swojej minionej sławy. Ostatnio została dyrektorem kreatywnym portalu Jasmin.com. To strona, na której internauci mogą rozmawiać z influencerami na rozmaite tematy. Anderson ma prowadzić tam wywiady z ekspertami.

Jeśli chodzi o życie prywatne gwiazdy, w mediach wciąż głośno jest o tym, że w styczniu tego roku Pam po raz piąty wyszła za mąż. Jej wybrankiem był 74-letni potentat filmowy Jon Peters. Jednak po zaledwie 12 dniach aktorka podjęła decyzję o rozwodzie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama