Menu

Ozzy Osbourne zdradza, że choruje na Parkinsona od 2003 roku

Ozzy Osbourne zdradza, że choruje na Parkinsona od 2003 roku
Trudno dziś sobie wyobrazić scenę rockową bez Ozzy'ego... (Fot. PAP/EPA)
Choć do mediów ta informacja dotarła stosunkowo niedawno, bo w styczniu, to legendarny frontman w materiale zapowiadającym film dokumentalny z nim w roli głównej, zdradza, że z diagnozą nieuleczalnej choroby zmierzył się wcześniej. 'The nine lives of Ozzy Osbourne' zaprezentuje jednak nie tylko niepublikowaną wcześniej rozmowę o Parkinsonie.
Reklama

Fani zespołu Black Sabbath i jego lidera już mogą odliczać dni. Premiera filmu dokumentalnego o kultowym rockmanie zaplanowana jest na poniedziałek, 7 września. Wystąpią w nim także jego żona, dwójka dzieci i sporo znakomitości ze świata muzyki. 

W magazynie "People" żona i dzieci dali przedsmak tego, czego można spodziewać się po biografii "The nine lives of Ozzy Osbourne". I choć niektóre sceny trudno będzie uznać za zaskakujące (np. "Tato zawsze narzekał na trasy koncertowe, ale w domu czuł się znacznie gorzej. Był gościem na kanapie" - wyznał syn wokalisty), to nie zabraknie także i inspiracji. Bo gdy na jednym z festiwali nie chcieli już występu Ozzy'ego, jego żona Sharon organizuje własny, Ozzfest.

Pokazana zostanie bowiem droga z nizin, poprzez zakład penitencjarny, aż do najlepszych scen rockowych na świecie. Niezwykła siła i zacięcie w radzeniu sobie z przeciwnościami losu, ale bez pretensjonalnego patosu. Wypowiedź muzyka o chorobie jest tego najlepszym przykładem.

"To nie jest koniec świata. Codziennie każdy mija osoby chorujące na Parkinsona i nawet nie ma o tym pojęcia. To nie jest pryszcz na czole. Nie rzuca się w oczy. Co najwyżej ktoś uzna, że zabawnie chodzę" - skomentował swoją dolegliwość Ozzy Osbourne.

W biografii swoje do powiedzenie będą mieli i przyjaciele muzyka, Ice T, Manson, Post Malone, Zombie i inni.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.09.2020
GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama