Menu

Ostatnia rola Daniela Craiga w roli agenta Jego Królewskiej Mości

Ostatnia rola Daniela Craiga w roli agenta Jego Królewskiej Mości
W najnowszych przygodach agenta Jego Królewskiej Mości, obok Daniela Craiga, wystąpi Lea Seydoux. (Fot. Getty Images)
Ujawniony zwiastun nowej części przygód agenta 007 sprawił, że w mediach pojawiły się próby zebrania faktów na temat tej produkcji. Co wiadomo na temat 'No Time To Die'?
Reklama

Najbogatszy jak dotąd pakiet informacji na temat filmu "No Time To Die” (Nie czas umierać) podał właśnie francuski "Vogue". Redakcja przypomina, że będzie to 25. odsłona przygód agenta 007 i ostatnia, w której główną rolę zagra Daniel Craig.

W obsadzie są także: Ralph Fiennes (który wciela się w postać M już po raz drugi, wcześniej w tej roli występowała Judi Dench), Naomie Harris, Rory Kinnear, Lea Seydoux (którą mogliśmy oglądać już w "Spectre" z 2015 r.), Ben Whishaw, Jeffrey Wright.

W Pinewood Studio, z odtwórcą Jamesa Bonda, spotkał się książę Karol. (Getty Images)

W filmie pojawi się też plejada aktorów, którzy nie wystąpili wcześniej w żadnej części przygód Bonda. Są to Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek, który ma wcielić się w jeden z czarnych charakterów. Lashana Lynch może nieźle namieszać w historii agenta. Latem tego roku pojawiły się nawet sugestie, że to ona, a nie Craig, będzie grać agenta 007.

Nowy film z serii o Jamesie Bondzie wyreżyserował Cary Fukunaga. Amerykanin zastąpił Danny'ego Boyle'a, który zrezygnował. Urodzony 10 lipca 1977 r. w Kalifornii Cary Fukunaga wyreżyserował m.in. "Beasts of No Nation", przejmujący film wyprodukowany przez Netflix z Idrisem Elbą oraz pierwszy sezon przebojowej serii "True Detective" (Detektyw), za który w 2014 roku otrzymał nagrodę Emmy.

Włoska Matera - jedno z miejsc, gdzie toczy się akcja ostatniego filmu Jamesa Bonda "No Time To Die". (Fot. Getty Images)

Ma też na koncie nagrody festiwali filmowych w Wenecji i Toronto. Fukunaga uchodzi za twórcę pomysłowego i odważnego, więc na pewno pokaże pazur w historii agenta 007.

O czym będzie 25. film z serii o Bondzie? Wiadomo, że agent 007 porzucił pracę w tajnych służbach i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jednak ten spokój zostaje przerwany, gdy jego stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter, prosi go o pomoc.

"Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią" - można przeczytać w oficjalnym komunikacie prasowym.

Szczegóły filmu nadal trzymane są w tajemnicy.

Zdjęcia do filmu "No Time To Die” ruszyły 28 kwietnia 2019 r. Kręcono je w studiach Pinewood w Wielkiej Brytanii, Londynie, ale także we Włoszech, Norwegii i na Jamajce. To ostatnie miejsce jest symboliczne, bo to właśnie na Jamajce Ian Fleming stworzył postać Jamesa Bonda. Tu powstały też filmy "Doktor No" (pierwsza część przygód Bonda) oraz "Żyj i pozwól umrzeć".

Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda będzie miał premierę 3 kwietnia 2020 r.

Komentarze
  • Gringo
    9 grudnia 2019, 16:04

    Ostatnio też tak mówił,pewnie jak funcikòw braknie to wróci ale spoko bo jego Bond jest najlepszy i najlepiej wygląda z całej tej plejady pozerów.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.01.2020
GBP 5.061 złEUR 4.279 złUSD 3.884 złCHF 4.009 zł

Sport


Reklama