Menu

Orlando Bloom marzy, aby pierwszym słowem jego córki było: "tata"

Orlando Bloom marzy, aby pierwszym słowem jego córki było: "tata"
Czy Daisy będzie "córeczką tatusia"?... (Fot. PAP/EPA)
Znany aktor jest zakochany w swojej półrocznej córce Daisy na amen. Ale, jak się okazuje, nie do końca bezinteresownie. Jego największym marzeniem jest bowiem to, żeby pierwszym słowem córeczki było: tata. Ma nawet pomysł, jak do tego doprowadzić...
Reklama

O swoim sprytnym planie aktor opowiedział goszcząc wirtualnie w programie "The Graham Norton Show". Zdradził wtedy, że choć należałoby przypuszczać, że skoro jej mamą jest Katy Perry, popularna piosenkarka, to właśnie ona śpiewa córeczce, to tymczasem jest to on. Nie robi tego jednak w sposób nieprzemyślany.

"Śpiewam wszystko, co ma w sobie słowo tatuś. A postępuję tak dlatego, że chcę, żeby powiedziała tata, zanim powie cokolwiek innego" - ujawnił.

I choć prowadzący program lekko kpiąco komentował próby wpłynięcia 44-letniego Orlando Blooma na podświadomość półrocznej Daisy, nic nie było go w stanie wytrącić z równowagi, ani zniszczyć wspaniałego samopoczucia. Nawet sugestie, że z pewnością córeczka wolałaby, żeby śpiewała jej jednak utalentowana muzycznie mama.

"W pewnym sensie Daisy powiedziała już trochę tata. Tyle że niewerbalnie. Bo naprawdę widać, jak bardzo cieszy się na mój widok" - dowcipnie szedł w zaparte przystojny Legolas z "Władcy Pierścieni" dodając, że tak właśnie zdobywa się punkty tatusia. Ale to nie był pierwszy raz, kiedy gwiazdor opowiadał, jak budował więź z córką.

Magazyn "PEOPLE" niedawno przypomniał, że aktor już w show prowadzonym przez Ellen DeGeneres zwierzył się, że na długo przed jej narodzinami intonował buddyjskie mantry wprost do brzucha swojej narzeczonej. I oczywiście śpiewał. Od tej pory jego głos działa na Daisy uspokajająco. A przynajmniej tak twierdzi Orlando Bloom.

Jego córka urodziła się 27 sierpnia i jest jego drugim dzieckiem. Pierwszym jest 10-letni syn, Flynn, którego mamą jest pierwsza żona aktora, znana modelka Miranda Kerr. Związek z Katy Perry nie został jeszcze zalegalizowany. Ani on, ani ona nie zająknęli się też, że mają to w planach.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama