Menu

Niedzielny koncert zespołu Metallica jest dostępny w sieci

Niedzielny koncert zespołu Metallica jest dostępny w sieci
Metallica zaprasza na swój koncert w sieci. (Fot. PAP/EPA)
Giganci rocka w weekend zagrali akustyczny koncert charytatywny pod nazwą „HelpingHands2020”. Wystąpili w studiu w San Rafael, którego ściany wypełniły monitory, przez które fani mogli kontaktować się z muzykami, trochę jak w nauczaniu zdalnym. Wstępnie zaplanowano tylko jednorazowy występ online.
Reklama

Po jego zakończeniu muzycy poinformowali jednak, że spóźnialscy mogą go jeszcze odtworzyć w swoich komputerach.Występ zespołu nie będzie jednak dostępny za darmo. Koncert odbył się bowiem w formule pay-per-view.

Muzycy na swoich stronach w mediach społecznych odsyłają chętnych do strony: linktr.ee/allwithinmyhands. Zwykłe oglądanie kosztuje 14,99 dol. Oglądanie z możliwością pobrania muzyki w formacie MP3 – 25 dol. Jeśli odbiorca życzy sobie do tego koszulkę i nieograniczony czasem dostęp do koncertu – musi zapłacić 55 dol.

Set lista składała się z oryginalnych utworów oraz coverów: Deep Purple: "When A Blind Man Cries", Boba Segera: "Turn The Page" i klasyku folkowego: "The House of the Rising Sun".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.12.2020
GBP 4.957 złEUR 4.473 złUSD 3.676 złCHF 4.124 zł

Sport


Sport

Reklama