Menu

Nicole Kidman zagra w serialu na podstawie książki "Pretty things" Janelle Brown

Nicole Kidman zagra w serialu na podstawie książki "Pretty things" Janelle Brown
Nicole Kidman to świetna aktorka, ale też producentka filmowa. (Fot. PAP/EPA)
Aktorka będzie nie tylko odtwórczynią jednej z głównych ról. Serial wyprodukuje we współpracy z Amazonem należąca do Kidman firma Blossom Films.
Reklama

"Patrzę w przyszłość z podekscytowniem i nadzieją” - napisała Kidman na Instagramie i zamieściła krótki filmik, na którym czyta książkę Janelle Brown "Pretty things”. Do wpisu odniosła się również sama pisarka, której książki w USA są bestsellerami. "Jestem bardziej niż podekscytowana” - skomentowała post aktorki Janelle Brown.

Jej książka opowiada o dwóch skrajnie różnych kobietach, które połączy brawurowy przekręt. Nina ma dyplom dobrej uczelni, ale to nie przekłada się na jej karierę, dlatego razem ze swoim chłopakiem okrada bogate dzieci w Los Angeles. Z kolei Vanessa odziedziczyła fortunę po rodzicach i próbuje zaistnieć jako infuencerka. Obie panie spotkają się nad jeziorem Tahoe. "Pełna zwrotów akcji i zaskakująca” - tak Nicole Kidman opisała fabułę „Pretty things”.

Adaptację powieści wyreżyseruje Reed Morano, która wyreżyserowała m.in. część odcinków "Opowieści podręcznej”. Założone przez Nicole Kidman studio Blossom Films, które zajmie się produkcją serialu, obecnie pracuje również nad ekranizają "Dziewięciorga nieznajomych” Liane Moriarty. Wcześniej Blossom Films wyprodukowało dla HBO „Wielkie kłamstewka” na podstawie prozy tej samej autorki.

Informacja o serialowej adaptacji "Pretty Things” poprzedziła premierę książki, która na amerykańskim rynku będzie dostępna od 21 kwietnia. W Polsce powieści Janelle Brown nie są znane, być może jednak zmieni się to po ekranizacji "Pretty Things”. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.05.2020
GBP 5.054 złEUR 4.523 złUSD 4.150 złCHF 4.269 zł

Sport


Sport

Reklama