Menu

Nicolas Sarkozy oświadczył się Carli Bruni już po dwóch dniach znajomości

Nicolas Sarkozy oświadczył się Carli Bruni już po dwóch dniach znajomości
To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia... (Fot. Getty Images)
Przy okazji promowania swojego nowego albumu muzycznego, Carla Bruni zdradziła kilka smaczków związanych ze swoim małżeństwem z byłym prezydentem Francji, Nicolasem Sarkozy. Jak wyznała, jej przyszły mąż poprosił ją o rękę raptem dwa dni po tym, jak się poznali.
Reklama

"Poznaliśmy się we wtorek, a w czwartek poprosił mnie, bym wyszła za niego za mąż. Zapytał też moją mamę, czy odda rękę swojej córki, więc poczułam się jak 18-letnia panna młoda" – przyznała Carla Bruni w wywiadzie, jakiego udzieliła dziennikarzom brytyjskiego programu telewizyjnego "Good Morning Britain".

Włoska modelka i piosenkarka poznała ówczesnego prezydenta Francji w 2007 r. na przyjęciu, które wydał guru marketingu politycznego, Jacques Seguela. Miesiąc wcześniej Sarkozy rozwiódł się ze swoją żoną Cecylią. W 2008 r. stał się pierwszym w historii Francji prezydentem, który wziął ślub w trakcie sprawowania urzędu. Trzy lata później urodziła im się córka. Oboje mają też dzieci z poprzednich związków – Sarkozy ma trzech synów, a Bruni syna.

Była pierwsza dama Francji zapewniła, że w jej małżeństwie wciąż jest romantycznie. Dodała, że większość piosenek miłosnych, które można znaleźć na jej najnowszej płycie – szóstej w jej karierze, poświęciła mężowi. "Jestem królową dramatu, ponieważ jestem Włoszką, ale staram się być jak Francuzka" – śmiała się.

Krążek zatytułowany po prostu "Carla Bruni" ukazał się po siedmioletniej przerwie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport


Sport

Reklama