Menu

Netflix ogłosił obsadę drugiego sezonu "Wiedźmina"!

Netflix ogłosił obsadę drugiego sezonu "Wiedźmina"!
W postać Geralta niezmiennie wciela się Henry Cavill. (Fot. Getty Images)
W lutym w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się prace nad produkcją drugiego sezonu 'Wiedźmina'. Premiera nowych odcinków planowana jest na 2021 r. Jacy aktorzy znajdą się w nowej odsłonie sagi?
Reklama

Fani po raz kolejny spotkają swoich ulubieńców. W postać Geralta niezmiennie wciela się Henry Cavill. Jako Yennefer zobaczymy Anyę Chalotrę, a jako Ciri - Freyę Allan. Nie zabraknie też Joey'a Batey jako Jaskra.

Do obsady drugiego sezonu dołączy Yasen Atour ("Young Wallander") w roli Coena, Agnes Bjorn ("Potwór”) jako Vereena, Paul Bullion ("Peaky Blinders") jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen ("Szybcy i wściekli 9") jako Eskel, Aisha Fabienne Ross ("Dziewczyna z portretu") w roli Lydii, Kristofer Hivju ("Gra o tron") jako Nivellen oraz świeżo upieczona absolwentka szkoły aktorskiej, Mecia Simson, jako Francesca.

Na razie nie potwierdziły się więc plotki, jakoby Mark Hamill, znany fanom jako Luke Skywalker z "Gwiezdnych wojen", miał wcielić się w rolę mentora Geralta z Rivii, Vesemira. Chociaż aktor wyrażał chęć zaangażowania się w produkcje Netfliksa. Podobno tę rolę proponowano Madsowi Mikkelsenowi i Michaelowi Keatonowi, ale nie przyjęli propozycji.

Jak przyznała producentka wykonawcza serialu, Lauren Schmidt Hissrich: "Dobre przyjęcie pierwszego sezonu postawiło wysoko poprzeczkę dla nowych osób dołączających do obsady. Naszej ekspertce od castingu, Sophie Holland i jej zespołowi udało się jednak po raz kolejny znaleźć najlepszych aktorów i aktorki dla wszystkich postaci. Nie mogę także doczekać się, aż zobaczę, jak historie o Wiedźminie ożyją na ekranie dzięki wybranym przez nas utalentowanym reżyserom".

Za reżyserię nowego sezonu odpowiedzialni będą Stephen Surjik (odcinek 1. i 2.), Sarah O’Gorman (odcinki 3. i 4.), Ed Bazalgette (odcinki 5. i 8.) oraz Geeta V. Patel (odcinki 6. i 7.).

Komentarze
  • Raze
    23 lutego, 16:39

    Nie w temacie, ale o Netflix. Działa jak złodzieje, oszuści i naciągacze. Wykupujemy w Polsce Netflix polsko języczny dla Polaków. Oglądamy zadowoleni, że hej. Aż do chwili, gdy wyjedziemy na jakiś czas z Polski. Bo nagle cała masa filmów znika, a za to dostajemy do 3/4 filmów bez polskiego lektora, czy nawet polskich napisów! Przypomnę, zapłaciliśmy za POLSKI Netflix z polsko jezyczną wersją - lektor lub napisy. Dlaczego noe w innym języku, bo np nie znamy innego języka. I w tym momencie pieprzenie propagandy Netflix, o ilości dostępnych filmów należy zredukować o conajmniej 1/2 - 3/4.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 31.03.2020
GBP 5.105 złEUR 4.552 złUSD 4.147 złCHF 4.300 zł

Sport


Reklama