Menu

Netflix kasuje serial "Rozłąka" z Hilary Swank już po pierwszym sezonie

Netflix kasuje serial "Rozłąka" z Hilary Swank już po pierwszym sezonie
Hilary Swank zagrała świetnie, jednak nie zobaczymy jej już w drugiej serii... (Fot. PAP/EPA)
4 września na platformie streamingowej Netflix zadebiutował serial 'Rozłąka ('Away'), którego główną gwiazdą jest dwukrotna laureatka Oscara, Hilary Swank. Wydawało się, że to połączenie 'Marsjanina' z serialem 'Tacy jesteśmy' będzie jednym z hitów Netfliksa. Stało się inaczej, a gigant streamingowy zaledwie kilka tygodni po premierze zdecydował, że nie nakręci kolejnego sezonu 'Rozłąki'.
Reklama

Hilary Swank wcieliła się w serialu "Rozłąka" w rolę astronautki Emmy Green, dowódcy pierwszej załogowej misji na Marsa. Na pokładzie statku kosmicznego Atlas znalazła się międzynarodowa załoga złożona ze specjalistów z różnych dziedzin nauki. Nie wszyscy byli przekonani co do tego, że kobieta na stanowisku dowódcy misji to dobry pomysł. Z tego powodu szybko zaczęło dochodzić do konfliktów. Poważnym problemem dla Emmy były nie tylko tarcia w załodze, ale też tytułowa rozłąka z rodziną. Ten wątek stanowi dużą część fabuły serialu.

W złożonym z dziesięciu odcinków pierwszym sezonie "Rozłąki" obok Swank wystąpili m.in. Josh Charles, Vivian Wu, Mark Ivanir, Ato Essandoh, Ray Panthaki i Talitha Bateman. Nie będą oni mieli okazji do powrotu na pokład statku Atlas.

"Rozłąka" to kolejny serial Netfliksa, który w ostatnich dniach został skasowany. Na liście tytułów, które nie doczekają się kontynuacji, są takie seriale jak "GLOW", "Nastoletnie łowczynie nagród", "Ciemny kryształ: Czas buntu", "Altered Carbon", "The Society" oraz "To nie jest OK".

Choć wśród widzów serialu "Rozłąka" znaleźli się tacy, którzy żałują decyzji o jego skasowaniu, przeważa opinia, że Netflix podjął słuszną decyzję. "To nie był serial science-fiction, tylko jedna płaczliwa scena za drugą. Netflix spodziewał się, że uwierzymy w to, że podczas wyboru uczestników pierwszej misji na Marsa, astronauci nie zostali wyselekcjonowani pod kątem umiejętności radzenia sobie z emocjonalnym stresem" – czytamy w jednym z komentarzy. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama