Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Neo i Trinity ponownie w świecie Matriksa

Neo i Trinity ponownie w świecie Matriksa
Carrie-Ann Moss i Keanu Reeves - znów ich zobaczymy w "Matriksie"! (Fot. Getty Images)
W tym roku minęło 20 lat od premiery pierwszej części filmu Matrix. Fani nie mogli wymarzyć sobie lepszej wiadomości niż zapowiedź czwartej części filmu. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć na początku 2020 roku.
Reklama

"Matrix" przeszedł już reaktywację i rewolucję - czego możemy spodziewać się po czwartej części filmu­­­­? Twórcy na razie nie zdradzają zbyt wiele. Pewne jest to, że na ekranie ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss.

"Jesteśmy niezwykle podekscytowani ponownym wejściem do świata Matriksa. Lana jest prawdziwą wizjonerką, wyjątkową i niezwykle kreatywną. Cieszymy się, że pisze, reżyseruje i produkuje ten nowy rozdział we wszechświecie Matriksa" - stwierdził przewodniczący Warner Bros. Picture Group, Toby Emmerich. Szczegóły fabuły nie są znane.

Trzy poprzednie filmy - "Matrix", "Matrix: Reaktywacja" i "Matrix: Rewolucja" - zarobiły łącznie ponad 1,6 miliarda dolarów. Wszystkie trzy zostały napisane i wyreżyserowane przez Lanę Wachowski i jej siostrę, Lilly. O powstaniu czwartej części filmu mówiło się już w 2017 roku.

Waleczna Trinity w akcji. (Fot. Getty Images)

"Wiele pomysłów - na temat naszej rzeczywistości - na które Lilly i ja wpadłyśmy 20 lat temu, są teraz jeszcze bardziej aktualne. Bardzo się cieszę, że te postaci wróciły do mojego życia" - podsumowuje Wachowski.

"To był scenariusz. To jak został napisany" - wspominał pierwszą część filmu Reeves. "Sposób, w jaki bohaterowie mówią i to, co mówią. Uwielbiałem dialog i pomysły zawarte w scenariuszu. Naprawdę zaskoczył mnie sposób opowiadania historii" - dodał. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.09.2019
GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

Sport


Reklama