Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Matthew Perry pracował nad filmem o sobie

Matthew Perry pracował nad filmem o sobie
Matthew Perry chciał nakręcić film, w którym jego samego zagrałby Zac Efron. (Fot. Twitter/@newsradarnow)
Zmarły 28 października gwiazdor serialu 'Przyjaciele' miał w planach wyprodukowanie filmowej autobiografii. Upatrzył sobie nawet aktora, który miałby się wcielić w młodego Perry’ego.
Reklama
Reklama

Tak twierdzi amerykańsko-wenezuelska modelka i prezenterka Athenna Crosby, jedna z ostatnich osób, które spotkały gwiazdora przed jego tragiczną śmiercią. Jak wyznała w programie "Entertainment Tonight", Perry w trakcie rozmowy z nią, która miała miejsce 27 października podczas lunchu w hotelu Bel-Air, był podekscytowany pomysłem nakręcenia filmowej autobiografii i obsadzenia w głównej roli Zaca Efrona.

Stwierdził wręcz, że wkrótce go o to poprosi (obaj aktorzy znali się chociażby z planu komedii Burra Steersa z 2009 r., zatytułowanej "17 Again").

Crosby zauważyła podczas tego spotkania, że Perry’ego przepełnia energia i wręcz tryska entuzjazmem na myśl o planowanych projektach.

"Nie mógł się doczekać przedstawienia jak najszerszej publiczności swojej historii i zaprezentowania triumfu nad uzależnieniem" – oznajmiła w programie.

"Ciągle się wygłupiał, mówił o tym, jak to ostatnio nastąpiło publiczne odrodzenie zainteresowania jego osobą oraz że ma nadzieję wykorzystać ten szum medialny, by rozegrać drugi akt swojej kariery. Był cały w skowronkach" - dodała.

25-letnia Athenna Crosby, która wcześniej określiła relacje między nią, a 54-letnim gwiazdorem, jako "przyjacielskie i nic więcej", ucięła tym samym krążące w sieci spekulacje (a wręcz teorie spiskowe), że Perry tuż przed śmiercią był zdołowany i wręcz wysyłał w sieci zakamuflowane wołania o pomoc.

Zapewniła, że posty na Instagramie aktora, pokazujące np. logo Batmana w jego basenie lub na elewacji domu oraz to, że sam nazywał się w Internecie "Mattmanem", było jedynie przejawem fascynacji komiksowym bohaterem. Nieco zwariowanym, ale w gruncie rzeczy sympatycznym i niegroźnym.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2023
GBP 5.0350 złEUR 4.3492 złUSD 3.9810 złCHF 4.5510 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama