Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Masz 1 euro? Tyle wystarczy, aby spędzić noc w słynnym paryskim Moulin Rouge

Masz 1 euro? Tyle wystarczy, aby spędzić noc w słynnym paryskim Moulin Rouge
Trzech szczęśliwców, za kwotę 1 euro, będzie miało okazję spędzić noc w Moulin Rouge. (Fot. PAP / Radek Pietruszka)
Moulin Rouge to niezaprzeczalna wizytówka Paryża, która każdego roku przyciąga uwagę milionów turystów i amatorów barwnego kabaretu. Gratką dla nich może okazać się możliwość noclegu w tym rozrywkowym przybytku za... 1 euro!
Reklama
Reklama

Już wkrótce będzie można, choć na chwilę, przenieść się w odległe czasy belle epoque. 17 maja Airbnb uruchomi możliwość zarezerwowania noclegu w Moulin Rouge. Przy tej rezerwacji nie ma miejsca na wahanie. Okazję, aby przeżyć niezapomnianą noc w najsłynniejszym kabarecie świata, będzie miało trzech szczęśliwców wraz z osobami towarzyszącymi. Wnosząc symboliczną opłatę 1 euro, goście mogą wybrać jeden ze wskazanych terminów: 13, 20 i 27 czerwca.

Do dyspozycji gości zostanie oddane pomieszczenie wewnątrz słynnego wiatraka, które przekształcono w wyjątkowo klimatyczny buduar. Pokój wypełniają nawiązujące do epoki ozdoby, łóżko udekorowane baldachimem i kwiatowymi girlandami, niewielka toaletka, na której goście znajdą flakony wypełnione odurzającymi perfumami i garderoba pełna pięknych strojów vintage. Z pokoju można wyjść na znajdujący się na dachu taras.

Jeśli jednak możliwość przebywania w tym miejscu wydaje się nie dość atrakcyjna, to wrażeń dostarczą inne niespodzianki, jakie przygotowano dla gości. Po przybyciu na miejsce szczęśliwcy będą mieli okazję zajrzeć za kulisy słynnego kabaretu, poznać nie tylko jego historię, ale również z bliska przyjrzeć się scenicznym strojom i osobiście poznać gwiazdę i główną tancerkę Moulin Rouge, Claudine Van Den Bergh.

Oczywiście nie zabraknie głównego punktu programu, czyli podziwiania występów na scenie najsłynniejszego kabaretu. Zanim jednak uniesiona kurtyna odsłoni przed widzami barwny korowód tancerzy, szczęśliwcy będą mieli okazję raczyć się trzydaniową kolacją, którą przygotuje szef kuchni, Arnaud Demerville.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama