Menu

Manikiurzyści gwiazd zdradzają, jakie kolory są najmodniejsze!

Manikiurzyści gwiazd zdradzają, jakie kolory są najmodniejsze!
Kolor czerwonego wina? Jak najbardziej! (Fot. Getty Images)
Odcienie palonej pomarańczy, wina oraz brązy i granaty – to kolorystyczna paleta, która pojawi się na naszych paznokciach tej jesieni. Choć odcienie te dalekie są od modnych latem jaskrawych barw, niczego im to nie ujmuje z wyrazistości.
Reklama

Jesienią nasze ubrania stają się bardziej stonowane. Sięgamy wtedy po kolory zbliżone do odcieni natury. Po lecie przesyconym jaskrawościami i pastelami, chłodniejsze miesiące to czas głębokich, ciemniejszych kolorów. W tym sezonie możemy z powodzeniem inspirować się tym, co dostrzegamy wokół siebie.

Stylistka paznokci Deborah Lippmann, która współpracuje z Lupitą Nyongo i Reese Witherspoon, zachęca do głębokich zielonych odcieni. Od tych oliwkowych po butelkowe zielenie i odcienie mchu. "Trendy modowe ukazują mnóstwo wspaniałych odcieni zieleni. Ja w tym sezonie stawiam na zieleń w tonacji ciemnej oliwki ze srebrnym połyskiem" – sugeruje stylistka paznokci.

Co zaś z pozornie wiecznie modną czerwienią? W tym sezonie odcienie czerwieni i bordo ustępują miejsca barwie lekkiego wina, którą można uznać za kolor będący pomostem między tymi dwoma kolorami. "To niezwykle wszechstronny odcień, z jednej strony daje poczucie ciepła i przytulności, z drugiej zapewnia także seksowne, uwodzicielskie wibracje" – dodaje Jenny Bui, która zajmuje się manikiurem celebrytek od kilkunastu lat.

Modne będą m.in. wszystkie odcienie zieleni. (Fot. Getty Images)

Bogata paleta brązów, którą w tym sezonie upodobali sobie styliści paznokci, nie jest może wielkim zaskoczeniem, ale tej jesieni są one wzbogacone świetlistym połyskiem. Świetlisty brąz, wpadający w miedziane odcienie, to kolor, do którego zachęca Aja Walton. "Jedwabisty, ciepły brąz ze złotym perłowym połyskiem, który przypomina mi niezwykle czarujące oczy geparda" – na taki kolor postawi w tym sezonie Walton.

"Kolor palonej pomarańczy to zdecydowanie jeden z moich ulubionych odcieni jesiennych. Przypomina mi liście, które zmieniają kolory" - zachwyca się tymczasem manikiurzystka sław Mimi D.

Sylvia Macmillan, która współpracowała m.in. z Madonną, chętnie odchodzi od oczywistych i utartych schematów, dlatego jesienią sięga po głębokie odcienie niebieskiego. "Jesienią uwielbiam nosić jasne kolory na paznokciach, bo moja garderoba robi się nieco ciemniejsza" - zauważa.

Możliwości kolorystycznych wbrew pozorom jest bardzo dużo. Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że niezmiernie ważna jest też precyzja podczas aplikacji.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport


Sport

Reklama