Menu

Magda Gessler... wstydliwa i nieśmiała?

Magda Gessler... wstydliwa i nieśmiała?
Trudno sobie wyobrazić słynna restauratorkę jako nieśmiałą... (Fot. Magda Gessler/Facebook)
W 'Kuchennych rewolucjach' rozstawia wszystkich po kątach, w innych programach też jest pewna siebie i żywiołowa. Trudno sobie wyobrazić, że królowa polskiej gastronomii bywa czasem nieśmiała i cicha. Ale mąż restauratorki, Waldemar Kozerawski, zna i takie oblicze Magdy Gessler.
Reklama

"Magda na ekranie i Magda w domu, to dwie różne osoby. Poza kamerami jest spokojniejsza i łagodniejsza, kocha ludzi. Mogę nawet powiedzieć, że czasem jest też wstydliwa” – wyznaje mąż słynnej restauratorki Waldemar Kozerawski, mieszkający i pracujący w Toronto chirurg medycyny estetycznej.

W jakich sytuacjach Magda Gessler jest nieśmiała i speszona? "Gdy jest nie na swoim gruncie. Gdy przyjeżdża do mnie do Kanady i przedstawiam ją swoim przyjaciołom. Wtedy zachowuje się z dużą rezerwą, jest małomówna. Dopiero kiedy kogoś lepiej pozna, to się rozkręca” – twierdzi Kozerawski.

Takim zachowaniem Gessler przypomina samą siebie z okresu dzieciństwa. Magda zaczęła mówić dopiero w wieku trzech lat, co w "Dzień dobry TVN” wyjawił jej ojciec, Mirosław Ikonowicz. Pierwsze zdanie wypowiedziała do matki, gdy ta opiekowała się przeziębioną córką.

"Mamo, daj nożyczki, będziemy papierki wycinać” - powiedziała i tą skomplikowaną frazą wprawiła rodzinę w osłupienie. Pominęła bowiem fazę dukania i od razu przeszła do płynnej polszczyzny...

Komentarze
  • Magda M
    1 kwietnia, 07:19

    Czy to mąż czy nie mąż

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2020
GBP 4.983 złEUR 4.438 złUSD 4.050 złCHF 4.171 zł

Sport


Sport

Reklama