Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Madonna potwierdza, że zagra darmowy koncert na plaży Copacabana

Madonna potwierdza, że zagra darmowy koncert na plaży Copacabana
Trasa koncertowa Madonny wciąż trwa. (Fot. Kevin Mazur/WireImage for Live Nation/Getty Images)
Jak informuje na swojej stronie internetowej wokalistka, 4 maja na plaży Copacabana odbędzie się darmowy koncert wieńczący odnoszącą sukcesy na całym świecie trasę koncertową Madonny 'The Celebration Tour'. Będzie to forma podziękowania fanom świętującym na koncertach ponad cztery dekady pracy artystycznej 64-letniej gwiazdy muzyki pop.
Reklama
Reklama

Darmowy koncert, który odbędzie się w Rio de Janeiro, będzie jej pierwszym od 2012 roku. Scena rozstawiona zostanie na plaży Copacabana przed hotelem Belmond Copacabana Palace. Biletów nie będzie, a przy wejściu obowiązywać będzie zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Trasa koncertowa Madonny wciąż trwa. W niedzielę 24 marca gwiazda wystąpiła w amerykańskim Dallas. Gwiazda koncertuje od października ubiegłego roku. Fanów nie odstraszyło trzymiesięczne opóźnienie koncertów spowodowane groźną infekcją bakteryjną Madonny, ani też jej powtarzające się spóźnienia na show. Pierwsze sześć koncertów na londyńskiej O2 Arena zostało wyprzedanych.

Plaża w Copacabana już czeka na Madonnę... (Fot. Getty Images)

Ikona popu nie zwalnia tempa. Przed nią kolejne koncerty w Houston, 28 i 29 maja. Później zawita do Atlanty, Tampy, Miami, Austin, a także Mexico City, gdzie koncertować będzie do 26 kwietnia. Później, po dwóch tygodniach przerwy, Madonna zagra 4 maja na wspomnianym darmowym koncercie w Rio de Janeiro.

Dla Madonny będzie to czwarta wizyta w Brazylii. W 1993 roku przyjechała tu po raz pierwszy w ramach trasy koncertowej "The Girlie Show". Później wracała jeszcze w 2008 i 2012 roku.

Najwięcej brazylijskich fanów słuchało jej w 1993 roku, kiedy na słynnym stadionie Maracana zebrało się aż 120 tysięcy ludzi. Więcej, bo 126 tysięcy, wysłuchało jej w 1990 roku na stadionie Wembley. Koncert na Copacabanie ma zgromadzić o wiele większą publiczność. Mowa nawet o milionie widzów. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama