Menu

Lewis Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery

Lewis Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery
Mistrz Formuły 1 jest utalentowany muzycznie! (Fot. Facebook/Lewis Hamilton)
Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton po raz pierwszy oficjalnie potwierdził, że w 2018 roku zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery 'Pipe'. Kierowca Mercedesa wystąpił wówczas pod pseudonimem XNDA.
Reklama

"Chcę powiedzieć, że to ja jestem XNDA i jestem zaszczycony oraz wdzięczny Christinie Aguilerze za danie mi możliwości wykorzystania mojego głosu" - ogłosił na Instagramie Hamilton.

Od dłuższego czasu wiadomo, że muzyka jest pasją utytułowanego Brytyjczyka. Gdy dwa lata temu wydana została piosenka "Pipe" Aguilery, to już wówczas w mediach sugerowano, że to właśnie on użyczył swojego głosu we fragmencie utworu amerykańskiej piosenkarki. Nie ujawniono wówczas tożsamości XNDA, ale kierowca Formuły 1 został wskazany jako współautor. Sam wówczas nie potwierdził tych doniesień.

"Nie ośmieliłem się, nie wiem dlaczego. Może z powodu niepewności, strachu, nadmiernego myślenia o tym. To coś, co wiele osób prawdopodobnie zrozumie" - zaznaczył.

35-letni Hamilton w przyszłości zamierza zaprezentować więcej efektów swojej działalności muzycznej.

"Pisałem piosenki i nagrywałem przez ostatnie 10 lat albo i dłużej. Jestem teraz na takim etapie, że chciałbym się podzielić tym z wami. Nie mam na razie gotowego projektu czy albumu, to po prostu kilka różnych utworów" - podkreślił.

Słynny kierowca przyznał, że muzyczna działalność pomagała mu w trudnych momentach i ma nadzieję, że taki sam efekt wywoła w przypadku innych osób. Nie podał na razie daty wydania efektów swojej pasji.

Jest on liderem tegorocznego cyklu po trzech wyścigach. Kolejnym jest niedzielne GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama