Menu

Lenny Kravitz napisał książkę o swojej młodości

Lenny Kravitz napisał książkę o swojej młodości
Kravitz ma już 56 lat, ale w ogóle się nie starzeje... (Fot. Getty Images)
Gwiazdor rocka ogłosił w mediach społecznościowych, że kończy pisać swoje wspomniena, które ukażą się w postaci książki pod tytułem 'Let Love Rule'. Ale uwaga, książka może rozczarować fanów 'dorosłej' twórczości artysty, bo dotyczy lat dziecięcych i młodzieńczych, gdy Lenny zadzierał z kim się dało w szkole i w domu. Można jednak założyć, że trafi w gusta współczesnych, nastoletnich buntowników.
Reklama

Po zapowiedzi artysty spodziewać się można publikacji w rodzaju "Buszującego w zbożu". Książka, napisana we współpracy z Davidem Ritzem, obejmuje okres pierwszych 25 lat życia artysty i kończy się w momencie, gdy odnajduje on własny styl (Kravitz określa to jako "własny głos"), co doprowadza go do wydania w 1989 roku kultowego dziś, debiutanckiego albumu.

Autor dzieli się wspomnieniami z życia w Upper East Side na Manhattanie, Bedford-Stuyvesant na Brooklynie, Baldwin Hills w Los Angeles, Beverly Hills i wreszcie we Francji, Anglii i Niemczech.

Tytuł książki - "Let Love Rule", czyli "Niech rządzi miłość" - jest tożsamy z tytułem wspomnianej płyty. Kravitz wyjaśnia to w ten sposób: "Miłość była siłą, która utorowała mi drogę, więc miłość stała się moim przesłaniem".

Książka ukaże się 6 października. Wyjedzie też w formie audiobooka, czytana przez samego mistrza. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.08.2020
GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

Sport


Sport

Reklama