Menu

Kuba Wojewódzki porównany do Paulo Coelho

Kuba Wojewódzki porównany do Paulo Coelho
Ach, ten Kuba... (Fot. PAP)
Znany showman w ostatnim wpisie na Instagramie podał sposób na to, jak rozpoznać, czy jest się zakochanym. Reakcje fanów na jego przemyślenia są jednoznaczne: 'polski Paulo Coelho'.
Reklama

"Jeśli rozmawiasz z kimś godzinę dziennie, jesteś zauroczony. Jeśli rozmawiasz cały dzień, jesteś zakochany. Jeśli w ogóle nie rozmawiasz, jesteś żonaty" - napisał Wojewódzki w najnowszym wpisie na Instagramie. Jego post wzbudził oczywiście skrajne emocje wśród fanów. Żonaci nie kryli oburzenia. "Jestem żonaty od 21 lat. Zawsze rozmawiamy, więc to nie do końca tak jest" - napisał jeden z komentujących. "Bzdura totalna, jestem 11 lat po ślubie i cały czas mamy o czym rozmawiać" - dodała kolejna.

Sporo internautów skupiło się w komentarzach na tym, że sentencja Wojewódzkiego przypomina złote myśli pewnego znanego pisarza. "Powinieneś wydać książkę z cytatami, jak Paulo Coelho" - stwierdziła jedna z osób, a inna dodała: "polski Coehlo". Fani byli też ciekawi, czy wpis Wojewódzkiego odnosi się do niego samego: "Zapomniałeś dodać Kubusiu, na jakim ty jesteś etapie" - zasugerowała jedna z obserwujących jego profil kobiet.

Ciekawość fanów jest tym większa, że Wojewódzki, który spędza właśnie urlop nad polskim morzem, zamieścił niedawno zdjęcie tajemniczej i zupełnie nagiej brunetki. Niestety, Wojewódzki nie zaspokoił ciekawości fanów i nie zdradził, jak długo rozmawia z bohaterką zdjęcia. 

Komentarze
  • ZK Dudzinski
    30 lipca, 20:26

    A kogo to obchodzi w Angli?

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama